SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Gazelle Champion Mondial '80 rok, sprawna, oryginał, Reynolds

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7
Od jakiekoś półtorej roku jestem posiadaczem prawie w pełni oryginalnej Gazelle Champion Mondial z 1980r. w kolorze niebieskiego metaliku z białymi obwódkami korony i wspawek przy główce itp.(ktoś ogarnięty w temacie wie ocb)
Z wielkim bólem serca muszę ją sprzedać. Rower jeździ, wszystko sprawne, z nieoryginalnych częsci jest tylko siodło. Trzeba by wymienić linki, jak ktoś by się uparł to też pancerze i dać nową owijkę(to już trzeba na pewno). Tylne koło ma lekką centrę góra dól, a nie chce mi się go od nowa zaplatać i centrować(w dobrym serwisie kwestia 35 zł max), przednie minimalnie, max 1mm uciekło w bok, ale to kwestia pół godziny z kluczem do nypli. Widelec miał lakier w fatalnym stanie kiedy dostałem ten rower w ręce, więc zafundowałem mu malowanie w kolorze jak najbardziej to możliwe odpowiadającym kolorowi ramy, po ponad roku jazdy nic nie skrzypi, nie gnie się ani nic z tych rzeczy.
Problemy finansowe i pare innych pomysłów każą mi ją sprzedać. Stoi aktualnie na Schwalbe Lugano. Poinny zrobić jeszcze z pół sezonu może więcej.

Preferuję kontakt telefoniczny bądz mailowy. Rower do obejrzenia w tygodniu po godzinie 16, w weekendy po 12-13. Zanim przyjedziesz, ZADZWOŃ.

NIE interesują mnie oferty zamiany, chyba że na moją korzyść.
CENA : 1100zł do negocjacji

PS. zdjęcia z logiem tablica.pl bo stamtąd je pobrałem, bo po wrzuceniu ich tam usunąłem pliki z dysku.
















Zmieniony przez - arnold777 w dniu 2013-11-21 22:11:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[K] Kupię bieżnię do użytku "komercyjnego"

Następny temat

[K] KUPIĘ !! BCAA (olimp, FA, IHS), jabłczan, High Kick i Assault

WHEY premium