SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[REAL] Boldenona 50 (Gen-Far, Kolumbia)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 389 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4495
no przybedzie ale nie bierze sie go solo raczej jakis test moze mix ogolnie to czysta sucha masa sile gęstosc ubicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437
No wlasnie ja mam zamiar zainwestowac troszke w Boldka

Ale u mnie bedzie gorzej z dostaniem GEn Fara

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 389 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4495
sproboj axio moze wspominali o nim dobrze albo jak trafisz na oryginalnego EC ale to ciezej niz z dostaniem dzika z rozna o godzine 24.15 metafora taka mała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
a powiedzcie mi czy boldek ze stanazololem czy to dobre polaczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 389 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4495
wszystko dobre jak dobrze jest wykorzystane zaleznie od celu i jakosci uzytego towaru bold solo to lipa oczywiscie do tego tesc no i mozna wino dodac od 6 lub 7 tygodnia bedzie niesamowita gestosc i twardosc miesnia pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12297
CHŁOPAKI A JAKIE PRZYROSTY MOGĄ BYC SREDNIO BO TAKIEJ CAŁEJ BUTLI??!! CHODZI MI O ŁAPE ILE MOZE WEJSC. POZAZDROSCIC CI TYLKO EOR TEGO SOKUU
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 143 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1879
napoewno pujdzie ci z 5cm w łapie <lol>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 389 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4495
z tym na pewno to raczej nie takie pewne ale moze Ci wejsc od 1 do tych 4 moze 5 zaleznie od genu diety nie da sie tego ocenic zachorujesz efekty beda mniejsze , takze zaleznie jeszcze z czym łaczysz i jaka dawke lecisz i w jakim jestes stopniu zaawansowania jaki odstep od poprzedniego cyklu no i jak organizm zareaguje ogolnie temat rzeka tylko indywidualnie mozna podchodzic kazdy jest inny sa fenomeni i sa ginomeni :)
mi po kuracji tesc metka wchodzi około te 3 cm ale czesto polowa tylko zostaje rekord na kuracji z susty i mety weszło mi 4 lub 4,5 cm ale wody wiecej niz miecha o rzstepach nie wspominajac takze lepiej masalepszej jakosci i ktora sie dluzej utrzyma

Zmieniony przez - dooggy7 w dniu 2008-03-20 13:14:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1179 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15548
panowie wlasnie niedlugo zaczynam cykl z boldkiem deka i omka i niewiem ktora deke wzias i jakiego boldka co polecacie tak konkretnie chce zrobic 55cm w lapie teraz 49 cm mysle ze sie uda javascript: test('');
javascript: test('');

sila walka honor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam mistrzów na forum mam pytanko odnośnie produktu z firmy gen far -boldenona50 wiem że walone są podróbki ale jak to dostrzec wciagnąć 50 strzałów he he i co dalej a jeśli nawet to jaki kit jest lany w te szkło pochodna boldenonu mam to do kupienia cena za buteleczke 350zł -dużo czy mało ]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol Depot - Zambon (Hiszpania)

Następny temat

[REAL] Pregnyl (Organon / Polska)

WHEY premium