SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Kolarstwo] Odżywianie Trening

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 837

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Płeć

Mężczyzna

Cel

Skuteczne treningi

Waga

75

Wzrost

178cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

none

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Szkoła od 9:30 do 15. Treningi 8 oraz 16/17, Kładę się o 24 wstaję o 7.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Kolarstwo Szosowe, 2 treningi dziennie przez 5 dni w tygodniu. Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Niedziela. o 8 rozjazd 30km płaska trasa o 9 powrót. Kolejny trening 16/17 na trasie górzystej 60km powrót o 18/19. Rower przełajowy aluminowy + Carbon w

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

none

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Żadnych problemów zdrowotnych prócz lekkiej nie tolerancji laktozy.

Stosowana lub planowana suplementacja

none
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4
Witam.
Widzę, że jest to forum typowo kulturystyczne jednak mam nadzieję, że znajdę tu pomoc.
Jak wiadomo w kolarstwie jak i w każdym innym sporcie ważne jest odżywianie.
Jednak mi chodzi o odżywianie podczas treningu.
Treningi szczególnie te dłuższe ponad programowe potrafią wypompować siły więc staram się co 40min coś zjesć.
Chodzi mi oczywiście o jakiś baton typu Pro Bar.
Jednak ich cena mnie nie przekonuje, są dla mnie za drogie.
Co możecie polecić jako zamiennik, jakaś inna równie dobra firma, jakiś sposób domowy?



Jeśli, dodałem temat w złym dziale, forum lub podobny temat już gdzieś jest z góry przepraszam. Szukałem czegoś podobnego jednak chyba nie znalazłem odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136833
Żele energetyczne, jakieś odżywki w płynie, przepisów na domowej roboty batoniki węglowodanowo-białkowe masz milion w dziale kuchnia. Poszukaj też podobnych tematów w dziale Inne dyscypliny, to taki dział na forum dla innych sportów niż pompowanie bica i występy w stringach przed sędziami;) tematów o jedzeniu podczas treningu jest trochę na stronach i blogach poświęconych stricte kolarstwu, pamiętam jak szukałem materiałów do artykułu o rowerach ostre koło to co i rusz trafiałem na rozpiski odżywiania przy treningach rowerowych

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas na poprawe wyglądu i pytanie o wyliczenie bilansu

Następny temat

Dieta po redukcji

WHEY premium