SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[K] Kupię PKT. OLIMP I BIOGENIX!

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28795

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
To zg łaszaj na policje masz dane na jaki przelew robiłeś, z forum też mona porpzez IP namierzyć, jak policja będzie chciała.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 353 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4054
Czekałem myślałem że odeśle, jutro zgłoszę szkoda 50zł lepiej pizze na weekend zjeść niż dawać za darmo typowi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 353 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4054
Patrzę teraz na konto i jest zwrot 50zł.
Dzieki tym co pomogli!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 353 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4054
Ostatni raz przelałem komuś jakiemuś typowi co go nikt nie zna tu ani nic nie działa itd. pieniądze z góry!
Masz pkt po uzgidnieniu wysyłaj, dojdą zapłacę, nie to nie zawracaj głowy nawet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 353 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4054
Witam,
Wznawiam stary temat :)
Cena do ustalenia kupię każdą ilość,oczywiście nie skanowana wcześniej,po ostatnim wałku,płacę po otrzymaniu pkt!
Ktoś chętny? to zapraszam pisać w temacie i na priv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Po ile teraz chodzą ?

A co ma być skanowane?

Moderatorowi nie ufasz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 353 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4054
Siemka,
Moderatorom ufam haha
Nie wiem bo poszła ilość pkt na odżywki w górę.
Jak zalegają to można się dogadać :)
Skanowane przez aplikację Olimp już nie przejdą drugi raz, bo teraz się skanuje i trzeba rachunki, lub metoda wyślij i czekaj aż policzą.
Daj znać ile masz, płace lub mogę odżywki dać w zamian bo mi zalegają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
A skąd rachunki wezmę tego przecież nie zbieram, mam same oderwane kody z opakowań, przeliczę to jutro.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 353 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4054
No tak kto by zbierał rachunki haha
To dawaj znać i działamy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Jeden witamin mutiple jakaś wersja turdepologne i ma inny kod ale w kalkualtorze go nie ma 5901330060021, 2 multiple nie mają kodu kreskowego sam QR kod jakieś nowsze wersje to są bo data przydatnosci długa

gold omega 3 sport edition 5901330030581 kalkulator pokazuje różne wartosci punktów

garlicyn jaki i selen to samo nie ma kreskowego jest sam kod QR










Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[S] bluza adidas firebird rasta , bluza smoke story group SSG, nokia e 51, bardzo tanio!

Następny temat

[K] BCAA

WHEY premium