SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[*] Segre Nubert nie żyje [*]

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 854
Jak dzieki waleniu towaru mam zyc 70 lat w takiej formie jak Nubret to ja w to wchodze. Jakim trzeba byc glupcem by twierdzic, ze to wina SAA? Stary, w wieku 70 lat to sie w Polsce z lozka ledwo wstaje :X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Na pewno masz rację, SAA nie wpływa na zdrowie w ogóle, a nawet pomaga Ogarnij się chłopie, na pewno SAA wpłynęło na kondycje Serge'a.

I jeszcze jakieś bajki o tym że w wieku 70 lat w Polsce nie wstaję się z łóżka. Nie wiem skąd takie info.

Serge był jednym z moich ulubionych "starych" kulturystów (razem z Arnim i Olivą), ale gdyby trochę przyhamował w ostatnich latach, na pewno by skorzystał.

Ale on był w pełni świadom co robił, po prostu wolał do końca życia robić to kocha, zamiast odstawić swoją pasję w imię dłuższego życia. Nie jest to krytyka, bo go rozumiem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 854
Przeciez obiektywnie oceniajac on NIC nie stracil. Zyl pelnia zycia z niesamowita forma i sprawnosciam przez 70 lat, czyli tyle ile wynosi przecietna dlugosc zycia mezczyzny. Mowienie tutaj o jakimkolwiek "poswieceniu" jest po prostu zalosne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Moze dla kulturysty, z metabolizmem nakreconym do tego stopnia, ze w wieku Ruhla czy Pudziana wyglada sie na 20 lat starszego niz sie jest.

We Francji, przecietna dlugosc zycia mezczyzny, to 78 lat, wliczajac w to wypadki oraz tych, co sie przekrecili w dziecinstwie...

Jako przecietny emeryt, spokojnie powinien jeszcze kilkanascie lat pozyc.

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Przeciez obiektywnie oceniajac on NIC nie stracil.

Obiektywnie to stracił wcześniej życie niż mógł, jeżeli twierdzisz inaczej to nie wiesz co to obiektywizm.

Zyl pelnia zycia z niesamowita forma i sprawnosciam przez 70 lat, czyli tyle ile wynosi przecietna dlugosc zycia mezczyzny.

Tu poprzednik już napisał co trzeba, te dane obejmują wszelkiego rodzaju wypadki. Jeżeli obliczasz tylko śmierć naturalną, i tylko po 65 roku życia to statystyki dają mężczyznom od 80 do 83 lat.

Mowienie tutaj o jakimkolwiek "poswieceniu" jest po prostu zalosne.

Poświęcasz "coś" w imię "czegoś". Serge poświęcił, czas, kawał swojego życia i zdrowie kulturystyce. Serge na pewno był świadom co poświęca.

Nie widzę nic w tym złego, bo pasja warta jest każdych poświęceń, to ona nadaje sens naszemu życiu.





Zmieniony przez - Dremor w dniu 2011-05-04 00:39:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699766
przestańcie już wypisywać te bzdury

chciałbym dożyć takiego wieku i to w takiej formie
[*]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Jakie bzdury? Zobacz co napisałem o Serge'u i czy miało to wydźwięk negatywny? Wyraźnie dałem do zrozumienia, że gościa podziwiam i szanuję.

Wg mnie to lepsze niż zapalenie internetowego znicza

Po prostu irytują mnie goście, którzy na fakty reagują oburzeniem i nie potrafią czytać ze zrozumieniem.

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2011-05-04 12:15:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 478 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12311
Dremor i seba5700 dziękuję, że jesteście tego samego zdania. Niektórzy tu na forum nie potrafią myśleć.

Z każdym Dniem bliżej Celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 854
seba a kevin levrone? wyglada na duzo mniej niz 45 lat. tak samo flex. twoja teoria sie sypie?

83 lat, ale jakie to zycie? powyzej 70tki ma sie juz problemy z podstawowymi czynnosciami, demencja postepuje. wole zyc 70 lat tak jak nubret niz przezyc 80 nudnych lat przecietnego kowalskiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
antytroll, nikt tu nie pisał że dłuższe życie=lepsze życie. Jedyne co pisaliśmy, to to że po prostu żyłby dłużej. A gdybyś przeczytał dokładnie moje posty, to wiedziałbyś, że sam mam podobne zdanie do Ciebie, jednak nie zmienia to w żaden sposób faktów.

Poza tym dobrze poprawadzone ciało, z dobrą genetyką radzi sobie doskonale w wieku 70 lat, moja babcia ma 86 i póki co nic jej nie dolega. Są ludzie w jej wieku co biegają codziennie parę kilometrów.

Każdy powinien mieć prawo do życia tak jak chce, Serge żył tak jak chciał i z pewnością nie zamieniłby swojego życia , na życie dłuższe ale bez pasji. Ty z tego co czytam też byś nie odpuścił, ja np bym odpuścił. Wszystko jest kwestią osobowości i definicji szczęścia.

To takie moje małe marzenie, żeby ludzie na forum przestali kojarzyć podawanie faktów z ostrą krytyką, tylko... z podawaniem faktów

Mam nadzieję, że zrozumiałeś o co mi chodzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie Grega Kovacsa

Następny temat

Zmarł Waldemar Baszanowski

WHEY premium