SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

.:: Cykl Rahsh'ego i Lopeza20 ::.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Myśle, że 1tys eod bedzie dobrze.

Kurcze zapomniałem nazwe środka, dopisze jak sobie przypomne - chyba, że ktoś pomoże i mnie uprzedzi. Chodzi o ziółka wspomagające/chroniące nerki - sikało się po nich na zielono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
ja mam cos takiego jak Urosept na nerki
pozdro

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6682
4 tyg. minely jak 1 dzien.... TAK! dzis mija dokladnie 1 miesiac od poczatku cyklu

Waga +1kg
Rzezba znaczna poprawa IMO
Obwody nie wiem
pompa UP
Twardosc miesni znaczna poprawa

Bylem na badaniach serca (echo) wyszlo ze moja pikawa jest przykladowo zdrowa srednica serca 5,3cm i tam jakies inne duperele...

Czuje ze rosne najwyzsza na to pora wkoncu 1 miesiac juz minol

Podczas PCT tak samo jak Lopez planuje zapodac clena, chyba tym samym sposobem o ktorym mowil Holder

Konstytucja Rp art. 5 ust. 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158895
Jaka masz diete? bo raczej na masowce to kiepsko z waga...chyba ze walisz low carb/ckd

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6682
staram sie jesc 300g wegi i 300-400g bialka ale jak to w zyciu bywa roznie wychodzi
Ziki ja na wage nie patrze ale na lusto... a tam jest poprawa... chociaz... zawsze mogla by byc wieksza

Konstytucja Rp art. 5 ust. 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Dorzuć więcej oliwy/oleju lnianego, żeby podnieść kaloryczność diety zdrowymi tłuszczami. Z białkiem tak nie szalej... 300g/ed w zupełności wystarczy. I dopracuj może posiłek potreningowy, bo fakt - zawsze może być lepiej i na tym trzeba się opierać

Btw. jak soczku niedosyt to dorzuć te prolo o którym pisałeś na początku... jak 250mg walisz e6d to dorzuć po 100mg/e6d ale tak, żeby łącznie strzał wyszedł e3d - czyli naprzemian

Zmieniony przez - Holder w dniu 2005-04-09 23:25:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6682
Dzieki Holder
Niestety prolo juz nie mam
Za to bede mial jeszcze 10ml bolda wiecej (taaa 10ml pewnie 8ml)
I planuje to jakos rozlorzyc... moze miedzy 300mg e6d wlorzyc 100mg? tak na przemian jak z prolo albo poprstu zwiekszyc do 400mg e6d

Konstytucja Rp art. 5 ust. 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Jak widzisz sens zwiększania to już wal 200mg/e3d zawsze to lepiej robić częstsze inekcje niższymi dawkami.

Ale imo najpierw pomyśl o dorzuceniu kalorii do diety bo jakby niepatrzeć 1kg po 4tygodniach to niewiele... oczywiście - lustro rox - ale jednak ten marny kilogram mi się w pamięci ostał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
A tak btw to spać, bo bez snu też nie rośnie

Branoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158895
Lustro prawde powie ...mi przez ost. 9tygodni waga powiedziala 9kg a wiec wtedy czuc ze sie az rosnie =]

DOBRANOC

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa+spalanie tluszczu

Następny temat

Kontuzja

WHEY premium