SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** SPAM TOPIC LUDZI Z KUJ - POM ***

temat działu:

Informator KUJAWSKO-POMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24831

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
Maiłam, miałam, ale syf się zrobił bo narosło SPAM-u i we współporozumieniu temat zostal usunięty. Bedzie nowy, ale muszę sie ogarnąc i wszystko poukładac w jakiś ładny początkowy post. A co, czytałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja szczerze mówiąc dopiero zaczynam się ruszać po letniej przerwie pozdrawiam całą resztę i trzymam kciuki za waszą formę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 287 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16009
tak cos tam poczytalem, ale nastepnego dnia jak go trafilem to juz go nie bylo:)
Jakies dyskusje z dziewczynami byly i to mi zostalo w pamieci:P
To pora na amu i w kime;/

"Z wielką mocą przychodzi wielka odpowiedzialność" :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
Nie martwiaj, będzie nowy temat Tylko się muszę ogarnąć a zawalona jestem robotą w tym także nowym artykułem na Activlabowską stronkę i bloggera,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 287 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16009
hehe to bede sledzil napewno:)

"Z wielką mocą przychodzi wielka odpowiedzialność" :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
Gdyby mi się tak chciało jak mi się nie chce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
ogarniaj ogarniaj..

daj bloga

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 287 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16009
Tez czekam czekam :)

"Z wielką mocą przychodzi wielka odpowiedzialność" :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
Sznowni Panowie, jak nie stworze do środy, to możecie zastosować na mnie kary cielesne, bo już najwyższa pora
...obiecuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438
... odczuwam wasz oddech na karku
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sekcje w Toruniu

Następny temat

Uderzane w Toruniu

WHEY premium