SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** SPAM TOPIC LUDZI Z KUJ - POM ***

temat działu:

Informator KUJAWSKO-POMORSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24769

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
Hellołł zyje tu ktos?

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8248
jestem

W gruncie rzeczy jestem fajny. Niech was to nie zwiedzie nie dla wszystkich !!!.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
tylko ty a gdzie reszta

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
robią forme na lato

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
ah ci sezonowcy

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1271
Heja, nie ma tu nikogo już? Co jakaś epidemia was zdziesiątkowała?

Smokealot, ty chodzisz do Efektu w Toruniu?:P


Zmieniony przez - Wierzbix w dniu 2010-05-09 15:08:39

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
do arpolu

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1271
a no tak, kojarzę twojego posta że tam chodzisz:).
Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z siłką i mam ją w piwnicy hehe..

Może być taki plan:
Poniedziałek:
*klatka,biceps
Środa:
*plecy, tric, kark
Piątek:
*nogi,barki

Czy czegoś ze sobą nie można łączyć?:)


Zmieniony przez - Wierzbix w dniu 2010-05-09 21:25:20

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich Nawet nie wiedziałem ,że tu tylu ludzi z kuj-pom. siedzi, plan może być tylko dorzuć gdzieś brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
do wbijaj soka

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sekcje w Toruniu

Następny temat

Uderzane w Toruniu

WHEY premium