SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*** SPAM ***

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 160056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
siema nie chce mi sie znow nowego tematu zakladac napiszcie mi tutaj polecany krem na peeling zeby MOZE syfki dały mi spokój oraz jakas mąśc naczynkowa czy jakoś tak bo jak rusek wygkladam czasami i nawet niekotrzy tak mysla ok tyle

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
witam


widze ze straszne rzeczy sie tu dzieja-spam w urodzie umarl ;-(

pozdrawiam

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
no bo nas opusciles

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
witam Madziu

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899


dzis dla wszystkich kobiet !!! ode mnie !!!

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
wow, dziekujemy
A to dzis masz dobry dzien dla kobiet czy zwyczajnie sie za nami steskniles?

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
stesknilem sie !!! dawno mnie tu nie bylo,ale to wynika z braku czasu.ale bede mial teraz chwilke przerwy(do wiosny) bylem zajety bo pilnowalem budowy mojego domku pod koszalinem...prace przerwane do wiosny,bo nie schna tynki bo za ziomno jest;/ wiec na wakacje juz sie przeprowadze!!!
przepraszam ale musialem sie pochwalic

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
hehe nie przepraszaj, wlasnie dobrze ze sie pochwaliles gratuluje i zazdroszcze ze stawiasz sobie domek to rozumiem ze w wakacje robisz parapetowke

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
cos moge zrobic

always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2810 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16899
a gdzie reszta osob ?? pewnie spia jeszcze albo sie ucza...

always the sun

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

efekt mokrych wlosow

Następny temat

Migdalki prosze o odp. znajacych sie na temacie

WHEY premium