SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***SPAM***Słońce świeci, żaba w wodzie dupie moczy jaki ****a dzien uroczy %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204979

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
max - poszukaj troche, a nie na tacy dostaneisz.


a potem pewnie bedziesz robil "rozpiski cykli z PH za jedyne 20zl, a jak kupisz diete do tego, to razem za 25pln".

kurva chcesz brac pieniadze za wiedze, ktora dostales za darmo, doswiadczenie masz w sumie zerowe, pojecie (jak widac po wynikach), niewiele wieksze. i za to ludzi liczysz?

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
zegnałem sie z Gymim.

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesli to co napisal chudzina to prawda to banik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
chudzina dla twojej swiadomosci jestem w obecnej chwili na kursie, jesli to tak bardzo Cie nurtuje.

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1149 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8334
kursie czego? nurkowania ty i tak dobry nurek jestes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Dobra narka brak słów.

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2165 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11437











FOD wpadaj czesciej

Przyczyna poprzedza skutek....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no trzeba zbanowac takiego czlowieka, nie ma co.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 17173 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 110136
haha i co brakuje ci 10 zeta zeby ten kurs skonczyc ze sepisz od biednych chlopakow co na lody od babci dostaja?

Ostatnio aktywny
2008-09-25 19:03:17
richHAX.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WINSTROL WYSUSZA STAWY

Następny temat

Metka ale jaka????

WHEY premium