SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Łapy jak patyki, karki jak rury od odkurzaczy - jaskinia netowych spinaczy*** SPAM

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163034

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
Eeee Ptaka i co zeszło Ci te coś?.

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Tak jak sie patrzy to ani sladu gino ale jak macam to jakies gowna male czuc pod prawym sutem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
No kur to coś takiego mam, i co brałeś bo ja nie w temacie a jestem już of od ok 6msc

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Jak pol roku po cyklu to juz za pozno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
No nie ******* nie ma tego duzo, jakies ari albo coś nie da nic

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Nie wiem , niech sie ktos wypowie jeszcze mi jak si gino pojawilo to zarzucilem odrazu nolve a Ty jestes pol roku off no i co mozesz zdzialac jak poziom estro na normalnym poziomie jest napewno i wogole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
No pewnie tak, a przymierzałem się do propa z stanem(tab). Pomoże, nie pomoże(plecebo w tym kierunku) nie pomoze a zaszkodzi?. Chodzi mi bardziej o ubicie i o zwalenie fatu. Hym???. Help?.

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Chooy go wie tez bym chcial przy***ac bombke za niedlugo ale nie wiem czy gino sie nie powiekszy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
kurva przez was zamieniam się w ginomena ...

sam też coś wyczuwam :-/
i jeszcze coś mnie kuje pod żebrami po prawej :-/

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
No właśnie, tyle znawców specjalistów było zawsze a dziś chyba wymarli... .

dietanabol rulezzz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maść sterydowa a zmniejszone wydzielanie hormonow

Następny temat

prop+anavar

WHEY premium