SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Łapy jak patyki, karki jak rury od odkurzaczy - jaskinia netowych spinaczy*** SPAM

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 162965

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Leo kiedyś widziałem ale wtedy nie było mi to potrzebne potem poczytam bo zaraz na gym dziki za linka

Stiv idz do lekarza bo to zarazliwe moze być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40363
No i niech mi ktos potem powie ze lekarza tak jak ksiedza obowiązuje tajemnica zawodowa to go wysmieje

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40363
50 zł za wizyte u rodzinnego na przebadanie, potem on wyda mi skierowanie do innych lekarzy gdzie zejdzie po 80 i 100 zl kolejne, potem jeszcze jakies rentgeny itd itp co razem sumując da z 400zł to ja podziekuje naszej sluzbie zdrowia

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40363
Coś mi sie czasami wydaje ze czesc lekarzy zyje w jakiejs symbiozie kurva czy tez komitywie i wspolnocie i jak przyjdziesz do jednego ze Cie boli noga to Cie wysle do kolejnych trzech na przebadanie dupy oka i ****a, a noga dalej bedzie boląca

so everything for money, many many..

Zmieniony przez - StvStifler w dniu 2009-03-14 13:00:33

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
Stiv
tutaj place co miesiac , to jest okolo 4.80 € i ide do lekarza kiedy musze , do tego cos jakby NFZ zwraca mi kase jak mam wizyte u specjalisty jakiegos , chirurga , laryngologa itp


artist ...sila rodzi sie z bolu

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
Stib btw. Ja myslalem ze Ty wazysz +100KG caly czas


co nie zmienia faktu ze brakuje mi jakies +/-15 KG do Twojej wagi

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jw
jw
jw

lepiej te kase na lekarza przeznacz na winko i srodki przeciwbólowe

ja raz poszedlem do lekarza po zwolnienie to za godzine wszyscy w domu wiedzieli i juz wiecej po nic tam nie pojdę a mialem isc po tussi i pare innych rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Leo +/- 15kg

Stiv ja ta sama waga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6972 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40363
Leo kocham bardzo naszą Polske ale tej kurvy NFZtu ni chu ia nie nawidze ! Skurvysyny ciagna hajs, lekarze jedzą pączki pracują kurva 50% etatu a biorą za 150% etatu, pielegniarki ze zlosci braku podwyzszenia pensji biją Ci w dupe igły 1,1 40mm z całej siły az dupa zakwiczy i jeszcze te stumilionowe kolejki, to ja pjerdole..

Always the sun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
artist to nie wiedziales ze Ja jestem zawodowy anorektyk

chyba nigdy tej 8* magicznej wagi nie zmienie na 9* w profilu

Zmieniony przez - Leandro w dniu 2009-03-14 13:05:33

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maść sterydowa a zmniejszone wydzielanie hormonow

Następny temat

prop+anavar

WHEY premium