SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[art dla kobiet] Skutki uboczne stosowania sterydów u kobiet

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Skutki uboczne stosowania sterydów u kobiet
artykuł bardzo podstawowy i zupełnie nie wyczerpujacy tematu, do tego by trzeba napisać encyklopedie - weźcie to pod uwagę.
Pisane mocno ogólnikowo i z zastosowaniem generalizacji


Jakie są skutki uboczne stosowania sterydów u kobiet?

UWAGA:
Piszę z własnego doświadczenie i doświadczenia koleżanek z którymi mam bliski kontakt a które też używają środków i szczerze mi mówią jak wygląda ich życie gdy są na cyklu.


To jakie są skutki uboczne stosowania sterydów u kobiet?
DUŻE I RÓŻNE

Zależą od dawki, rodzaju środka, połączenia środków.
Również od stanu wyjściowego organizmu - jak bardzo był zdrowy lub 'popsuty' poprzednimi środkami/lekami.
Skutki uboczne zależą tez od indywidualnych cech - jak bardzo czuła jesteś na sterydy i jak bardzo czuła jesteś na skutki uboczne.

Generalnie:
Kobieta może stracić DUŻO WIĘCEJ niż facet stosując sterydy!
Natomiast zyskać może KILKA RAZY MNIEJ niż facet stosując sterydy!


Wiem przesrane :)

Główne skutki uboczne stosowania sterydów u kobiet:
NEGATYWNE
1. Nabieranie męskich cech płciowych:
a) powiększenie łechtaczki
b) owłosienie typu męskiego (zarost na twarzy)
c) łysienie typu męskiego (zakola)
d) męski głos (powolna mutacja)

2. Zdrowotne - takie same u mężczyzn i kobiet - jednak kobiety jako czulsze mogą odczuwać je mocniej i szybciej
a) obciążona wątroba - głównie od środków oralnych jak meta, tura, wino, antek, itp
b) syfy i wypryski - trądzik na ciele głównie na ramionach
c) obciążone nerki - głównie od diuretyków
d) osłabienie tarczycy - rozwalenie sobie naturalnej dobrej produkcji hormonów t3 i t4 od od dostarczania tychże hormonów zewnętrznie
e) hipoglikiemie i problemy z poziomem cukru - od indy i hgh głównie
f) problemy z jelitami, żołądkiem i trawieniem, zgaga, nadkwasota - głównie od orali ale też trenu i innych środków
g) powiększona komora serca

INNE
a) ryzyko że jak Cię 'złapią na kontroli' to masz przesrane jako zawodniczka

POZYTYWNE
1. Wymarzone ciało! :) DREAM BODY
a) więcej mięśni
b) waskularyzacja
c) niski bf
d) większa siła
e) wytrzymałość
f) progres na treningach
g) bycie najlepszym sportowcem w swojej kategorii
- medale
- sława
- satysfakcja
- pieniądze (nagrody w sporcie za osiągnięcia, więcej klientów na treningi personalne, sponsor itp)
2. Cechy psycho-fizyczne
a) większa ochota na seks - każda tego doświadczyła :)
b łatwiejszy i mocniejszy orgazm - łatwiej trafić
c) niezależność - nie musisz już prosić chłopa żeby poniósł Ci siatki, bo jedna reką zrobisz to sama ;)
d) asertywność - "powiedziałam NIE"
e) pewność siebie - podejście do życia "ja tego CHCE więc to OSIĄGNĘ"


Generalnie kobiety na koksie, jeśli wcześniej były 'miekkie' na towarze robią się pewniejszymi siebie babkami. Wiedzą czego chcą, osiągają to. Są bardziej pewne własnej wartości i asertywme. Bardziej spełniona, silniejsze fizycznie i psychicznie a przez to bardziej zadowolone z życia. Osiągają większe sukcesy równie w pracy! łatwiej o awans i podwyżkę. Bo tym razem kobieta WIE że jej się należy i o nią poprosi , a nie jak wcześniej będzie siedzieć 5 lat na stanowisku za małą kasę gdzie jej kolega z biurka obok na tym samym stanowisku zarabia więcej. Kobieta na towarze upomni się o swoje a jak jej nie dadzą to powie nara i znajdzie ludzi którzy Ją docenią. Mocno uogólniając , ale na mocniejszym towarze charakter twardnieje.

Pani na koksie ma większa ochotę na seks , wiec ma go też więcej i ... bardziej udany! tak, łatwiej o orgazm, i jest on mocniejszy.
A zadowolona seksualnie kobieta to spełniona kobieta. Przekłada się to na wszystkie aspekty życia, również te zawodowe.
PS. Doprowadzenie się do stanu gdzie z łechtaczki wyrasta mały penis to niemal mit i niemal niemożliwe jesli koksy bierze się z głową. Łechtaczka będzie powiększona i bardziej czuła. być może już zawsze jesli towar leciał długi np. kilka lat. Ale żeby mieć małego penisa to trzeba sie postarać tak jak ja bym nie potrafiła. Czy lecieć na najmocniejszych środkach (tren, test, antek, meta, itp) przez wiele lat , nie robic offów. Inaczej to praktycznie niemożliwe. No ale każdy organizm jest inny.

O negatywnych cechach związanych z muskulinizacją ciała - androgennością - nie będę się az tak rozwijać. Bo napisano o niej wiele , praktycznie na każdej stronie.. Ja mutację głosu przeszłam po ok 3 miesiącach na testosteronie ale leciałam ok 250g/week łącznie z npp i primą. Żadnego łysienia nigdy nie doświadczyłam ale znam kobietę co na mini dawce tylko npp 100mg co 3 dni zaczyna mieć zakola.Dlatego różnie to bywa. Mi najbardziej przeszkadza owłosienie dodatkowe, z tym na brzuchu czy nogach sobie poradzę, ale dodatkowe włoski na twarzy - niestety wąsik sie pojawi, plus mocniejsze na brodzie. To już problem i trzeba rwać plastrami, walczyć pensetką, chodzić do kosmetyczki lub jechać na hardcora i ogolić maszynką. Tak to jest duży i wkurzający skutek uboczny. Oczywiście od oxy czy samej primy albo npp takiego owłosienie nie bedziecie mieć. Ale jeśli kobieta bije już test+tren+sporo deki to faktycznie niech się liczy z wąsikami.

ALe wszystko jest do przeżycia , jeśli robi się to w konkretnym celu , i jest się świadomym co będzie się dziać.
Na oralach mocno też syfia ramiona, nieestetycznie to wygląda, ale można z tym żyć.
Cała reszta sajdów zdrowotnych jest jak u facetów wiec nie ma nad czym szczególnie się rozwodzić.



Zmieniony przez - natalijka w dniu 2019-03-23 10:18:11
9
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
Przeczytane
1

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
Fajnie ze jest tutaj dziewucha z doswiadzceniem ktorej sie chce jeszcze pisac artykuly
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
jak mnie nie zdemotywuja to będe pisac dalej ;) mam sporo w zanadrzu artów i pomysłwo. no i wole się podzielić żeby inne panie np. nie zrobiły czegoś nieświadomie. Wiedzą należy się dzielić, w XXI już nie powinno byc tematów tabu :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Krótko zwięźle i treściwie, fajny art
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
To prawda że wiedzą powinno się dzielić w końcu XXI wiek i nie powinno być tematów TABU ale niestety nie każdy tak podchodzi do tematu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból jąder

Następny temat

Poprowadzenie cyklu

WHEY premium