SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wysięk w kolanie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 560
na początku miałem krew a teraz woda w kolanie już w sumie 2x miałem robioną punkcje po ostatniej lekarz kazał mi przez tydzień leżeć w domu i nie chodzić do pracy... ja pracuję po 8 godzin dziennie i muszę zarobić na mieszkanie bo i tak wynajmuje a żyć z czegoś muszę a etatu nie mam i pracuje na umowę zlecenie więc zwolnienie mam nie płatne, moje pytanie polega konkretnie na tym, jak będę chodził do pracy z wodą w kolanie to czy mi to się wo gule zagoi czy nie? dodam ,że chodzę prawie normalnie mogę biegać a kolano boli tylko w nocy, w dzień zakładam bandaż elastyczny bo mi się lepiej w nim chodzi no i różnice widać bo jest bardzo opuchnięte.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3667
a skad sie wziela ta krew, jaki miales uraz? jak mi sie zbierala krew w kolanie, to lekarz mówił, ze od zginania i uzywania nogi bedzie jej wiecej. bandaz elastyczny bym sobie darowala, bo stabilizacja zadna, a tylko hamujesz krążenie. idz do innego lekarza, jesli ruszanie nogą jest niewskazane, to powinienes dostac stabilizator i kule, wtedy bedziesz mogł chodzic do pracy, jesli jest siedzaca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 560
porostu stałem zakręcony i się nagle przewróciłem i upadłem na kolano i zawyłem z bólu... lekarz powiedział ze kolano zostało skręcone, od tego bandaża elastycznego tak sobie mocno zawiązałem i chodziłem w nim i poszedłem spać a wstałem a noga gorzej spuchła z mojej własnej głupoty, ale już wraca do normy... no pracy nie mam siedzącej ale chodzić mogę nic nie boli już mnie, w gule ja by nie było tej wody w kolanie to już bym zapomniał ze coś z nią miałem nie tak, we wtorek idę na kontrole i zobaczę co lekarz powie... pewnie znów ściągnie, znacie może domowe sposoby żeby opuchlizna ustała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3667
na opuchliznę dobrze zrobi okład z lodu, niektórzy polecaja jeszcze z altacetu albo z octu, ale mi to nie pamagało. leż lub siedź jak najwięcej z chorą nogą na podwyższeniu. odciążaj to kolano żeby się dalej nie paprało, a jak by nie było poprawy to wtedy najwyżej szukaj innych specjalistów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem pomocy

Następny temat

Kizofa Piersiowa :(

WHEY premium