SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wino w tabsach...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 721 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12281
elo
mam takie pytanie,jestem teraz w 10 tyg cyklu z deczki i propa.dolozylem na koniec wino i mam 2 strzaly 50 mg i 100 tab 5 mg i nie wiem za bardzo jak to rozpisac.Jak narazie wzielem 4 strzaly winka co 2 dzien i mam tewraz takie oto pytania:
1)jezeli winko w tabsach to sie ponoc bierze codziennie ,jezeli tak to jakie ilosci czy 25-30 mg podzielone na dwa razy w trakcie dnia po posliłku bedzie dobrze?
2)mialem żółtaczke w młodosci .Jakie osłonki na watrobe i jak je stosowac?
3)Lacznie w cyklu wyjdzie 800 mg winka na pierwszy cykl z uzyciem tego preparatu.wystarczy tyle czy dokupic jakies 500 mg?
pozdro

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
odwazny jestes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
albo glupi (sorry za szczerosc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
Troche chaotycznie to napisales.. Rozumiem, ze konczysz teraz dece i 2 tyg. pojedziesz na propie z winem tak? Wbilbym na Twoim miejscu te dwa strzaly winka i potem przeszedl na tabsy 30mg dziennie w dwoch dawkach. Nie powinno sie tak robic, ze dokupujesz towar i zmieniasz cykl juz podczas jego trwania, bo to sie czasem robi wiecej szkody niz pozytku. Cykl powinienes zaplanowac sobie od poczatku do konca i zapiac na ostatni guzik, a nie moze dokupie tego, a moze dodam to, albo nie %))
Ale co do tego, czy wogole mozesz wp*****lac koksy po przebytej zoltaczce to nie mam pojecia i raczej powinienes zasiegnac rady pana doktora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
co to była za żółtaczka? kiedy?
wiele od tego zależy, jesli miałeś fizjologiczną po porodzie jak 80% z nas to nie problem...
jeśli to inna historyjka - masz już i tak upośledzoną wątrobę - więc...rzeczywiście jesteś odwazny lub...nazwę to, niedoinformowany

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 721 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12281
dlatego własnie sie pytam z ta żółtaczką bo chciałem troche więcej wiedzieć.Tą żółtaczke miałem w bardzo wczesnym dziećiństwie jakoś koło 3-5 roku życia.
Chyba 100 tabsów to nie jest taka ilość która mogłaby wyrządzić jakieś wielkie spusztoszenie w organizmie?
pozdro

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 721 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12281
a poradfzcie mi jeszcze w takim razie jak najbardziej zminimalizowac ryzyko urazu watroby ?jakie osłonki brac i w jakiej ilosci?
pozdro

"lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znależć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpiska metki potrzebna...

Następny temat

sanabolicum

WHEY premium