SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tussipect tabletki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2144
Cześć mam prośbę i liczę na pomoc a nie na jakieś dogryzanie. W Poniedziałek mam testy do straży i muszę dobrze zaliczyć 1000 m . Sprawa jest o tyle głupia że o poborze do straży dowiedziałem się kilka dni temu i nie miałem czasu się przygotować do testów. Byłem dzisiaj pobiegać no i na czysto uzyskałem czas 3:49 , to stanowczo za mało. Dlatego mam prośbę , ile tabsów mam wsiąść przed biegiem i ile minut . Szukałem na forum ale nigdzie nie pisze ile minut (godzin) przed biegiem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
no ale zalezy gdzie ja czasami babcie wysle to mi kupi i broblemu farmaceutka nie robi... (ale po znajmosci rodzinnych leci)

Zmieniony przez - Hanzi_mma w dniu 2010-07-15 23:23:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
nie licz na cuda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
zalezy, jesli chodzi o konkretnie tussipect to na kazde 10kg jedna tabletka - 1

czyli jesli wazysz 80kg to 7 tabletek godzine do 30 minut ja bralem 6, jedna gdzine przed startem i kozacko mnei wymiotlo. Tylko nie na pusty zoladek! taka ilosc by cie tak zamiotla ze bys niedobiegl do konca... takie moje zdanie jesli chodzi o tussi

ps. czasami cuda sie zdarzaja

Zmieniony przez - Hanzi_mma w dniu 2010-07-14 22:36:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2144
No na cuda nie liczę , ale chciałbym zejść do tych 3:30 przynajmniej. Nie chciałbym oszukiwać no ale niestety inni , dostaną się przez znajomości , Dlatego ja mogę tylko w ten sposób. Czyli 6 tabsów to optymalna dawka mówisz :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
jak masz jutro czas to sobie sprawdz jak cie 5 kopnie, i przebiegnij sie na 1000m i zobacz jak z czasem, jak czujesz ze mozesz wiecej wez 6 np. w piatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
jak jeszcze nigdy nie stosowałeś efedryny,to nie radzę brać jednorazowo 6 tabl
proponuje Ci wcześniej spróbować jaką dawkę będziesz odczuwał przy jak najmniejszych sajdach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2144
no Okey , dziękuje za pomoc , o to mi chodziło. Jeszcze tylko jedno pytanie. Na krótki dystans to raczej nie pomaga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
ale napisalem Ci ze musisz dostosowac dawke do wagi, ja przy 6 na raz mialem tak ze: niechcialo mis ie jesc, pobudzony, pot sie lał jak deszcz z nieba, blady, rozkojarzony, wyterzone zmysly, podminowany, kolezka moj na pierwszy raz wzial 20 tabletek to go tak wy***alo w szkole ze karetke wezwali aeroby na siedzaco robil tetno 150 a jego norma to 60 wiec uwaga...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2144
dałbym soga ale wyskakuje mi że nie mogę dlatego , mogę wam tylko podziękować pisemnie. Dziękóweczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699804
może dać Ci kopa,lecz nie licz na to że zrobi z Ciebie sprintera
na dobry wynik trzeba trenować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2144
hanzi mi chodzi tylko o to żebym za bardzo się nie zmęczył. Tylko o ten bieg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANIE: oma , meta ?

Następny temat

Nie prawidłowa igła - sytuacja awaryjna.

WHEY premium