SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

taktyka gry w 6 osób

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
niedługo zaczynam razem z kumplami ligę 6-osobową. Jaką taktykę proponujecie? Czy są jakieś specjalne ustawienia na grę w sześciu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18793
może 3-2-1 i bramkarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18793
może 2-2-1 i bramkarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6068
Raczej w szóstkach nie warto robić jakieś specjalnej taktyki... atakujcie całą drużyną na wszelki wypadek niech maksymalnie dwóch zostanie z tyłu a brońcie sie prawie cała drużyną a jeden niech sobie stanie na "sępa"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2723
popieram wypowiedź poprzednika. tak sie gra w 6 atakuje całą drużyną i całą broni i tak jak napisał kolega ewentualnie 1 lub 2 zostają z tyłu podczas ataku i 1 z przodu podczas obrony. nic lepszego nie da się wymyślić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35
ty podaj gg albo napisz do mnei bo ja tez gram w druzynie 6 osobowej ok ? moje gg 2683998
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2723
Jeśli mnie pytasz to ja nie gram w szóstkach tylko w zimie trochę na sali. Taktyka podobna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trener w szkółce piłkarskiej

Następny temat

Nie wchodzić bo ban !

WHEY premium