SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piłka do gry na betonie / asfalcie

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72
Witam wszytkich!
Jeżeli jest już jaki dział to proszę o przeniesienie lecz owego nie znalazłem.
Mam zamiar kupić piłkę do gry w piłkę nożną i tu pojawia się problem.Miałem kiedyś jakąś piłkę Nike oraz sporo tych z marketów (tych droższych i tańszych :P )ale po 3-5 miesiącach się niszczyły.Teraz mam zamiar kupić jakąś porządniejszą tak do około 50zł.W piłkę gram na moim podwórku wyłożonym kostką brukową lub na asfaltowych boiskach :( rzadko na trawie czy piasku.Znalazłem na allegro takie piłki do gry na asfalcie:
http://www.allegro.pl/item321161885__streetball_pilka_do_gry_na_asfalcie_.html
http://www.allegro.pl/item318810792__streetball_pilka_do_gry_w_noge_na_asfalcie_.html
I tu pojawia się pytanie czy taka piłka faktycznie jest wytrzymała oraz czy się nią dobrze gra?W sensie czy nie jest twarda jak kamień lub trajektoria lotu piłki sie zmienia?Proszę o porady czy warto taką piłkę zakupić czy inna? Posypią się SOGI.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 151
gralem taka pilka i jesli chodzi o wytrzymalosc to nawet spoko,ale strasznie ,,glupio" sie nia gra...ja bym nie powiedzial ze to jest pilka na asfalt,juz bym wolal grac pilka halowa na asfalcie niz ta co masz w linku bo identyczna ma moj kolega,nie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1015
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Żąglowanie piłką

Następny temat

Jak znaleźć sponsora dla klubu piłki nożnej?

WHEY premium