SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tętno

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33
mam problem. ćwiczę od ponad roku i ostatnio zaobserwowałam,że strasznie "skacze" mi tętno. co mam zrobić żeby mi przeszło?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4402 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
co znaczy "skacze" i kiedy tak się dzieje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33
"skacze" tzn jak zaczynam cwiczyc aeroby to jak rozpoczynam wysilek mam od razu tetno 160, po chwili 120, potem nawet 190 i tak na zmianę. przy tej samej intensywnosci cwiczenia. przeszkadza mi to bo wlasnie zaczelam spalanie tkanki tluszczowej i powinnam cwiczyc aeroby przy odpowiednim tetnie a nie umiem go ustabilizowac. normalnie w ciagu dnia mam tetno 80/90. to ponoc wysokie. moze to byc skutek Thermal Pro? ;juz tego nie uzywam od miesiaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
gadalem z lekarzem mowi ze 70-75to jest norma sportowcy maja nizsze

a ja tez mam pytanie
czasem jak sobie mierze puls to jak wdycham powietrze to jest troche troche wyzszy a jak wydycham nizszy co to moze byc ?

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
kosa KK - a co jesteś niemiarowy ?? trza by to obadać - ale najlepiej przez inną osobe ...

GINGERO - to musisz pogadac w dziale fitnes
chodzi o to ze powinnaś stopniowo rozpoczynac wysiłek - zeby organizm miał czas sie zaadaptować - a nei od razu wyczerpać w przemianach beztlenowych glikogen , zakwasic ustrój

powinnaś zacząć ćwiczyć WOLNIEj i stopniowo zwiększać wysiłek aż do uzyskania należytego pulsu który trzeba utrzymywac
to ma być przemiana TLENOWA !! organizm sie adaptuje do ok 80% urzywania tych szlaków metabolicznych w ok 30 a nawet więcej minut ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33
wiem ze to ma byc stopniowe, dlatago zaczelam je mierzyc. ja mam przy rozpoczęciu wysiłku wysokie a potem sie uspokaja. trudno mi jest je trzymac mniej wiecej na stalym poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
musisz sie nauczyć
przyjdzei z czasem

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1652
Kosa KK -z tym przyspieszonym tętnem przy wdechu to jest normalna sprawa . Sam to zauważyłem kilka lat temu i zainteresowałem się tym . Pytałem znajomego kardiologa o to - powiedział ze podczs wdechu serce może bić nawet 3 krotnie szybciej niż podczas wydechu , ale nie jest to oznaką jakichkolwiek anomalii .

You want to fight ???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
to dobrze bo myslalem ze juz koniec

ps. bylem u lekarza domowego owiedzialem ze mam cisnienie 140/80 caly czas ten zmierzyl mi cisnienie bylo cos ok 150/80 (u lekarza moge sie denerwowac) a ten bez badan bez niczego dal mi tabletki na obnizenie cisnieni

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1652
kup sobie jakiś przyrząd do mierzenia ciśnienia w domu i rób to 3 razy dziennie o tej samej porze . Przed mierzeniem poleż minimum 5-10 minut w spokoju . wtedy bedziesz miał realne wartości twojego ciśnienia .
Jak mi kiedyś mierzyli ciśnienie u lekarza to wyskakiwało mi po 160/80 ale wiedziałem ze spowodowane jest to stresem związanym z wizytą . W tym samym czasie badania w domu dawały rezultat około 130/70 .
Lekarz zrobił źle dając ci prochy ! Powinien wysłać Cię na szczegółowe badania aby USTALIĆ przyczynę podwyższonego ciśnienia !(może to być np. zbyt wysoki poziom cholesterolu lub coś z nerkami)

You want to fight ???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
zbyt wysoki poziom cholesterolu to najwyżej wtórnie wpłynie na ciśnienie ...
nerki jak najbardziej
ale co do nadciśnienia ( KK Kosa i tak ma jeszcze powiedzmy prawidłowe) to w 95% przypadków jest to nadcisnienie samoistne a w 5% to moga być np zwężone tętnice nerkowe , guz chromochłonny itp .....

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mózg po koksie

Następny temat

Zaskórnki i przebarwienia

WHEY premium