SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

soja anabolic prot.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 714 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15469
Witam , od kilku dni podjadam anabolic protein i beta bolic , anabolic protein okolo 80-100gram dziennie 2 porcje po 40-50gram.
Mam dosc smieszne pytanie :) Albo ja sobie w******lam :P albo wydaje mi sie jakby obnizyl mi sie poziom tescia . Wnioskuje to po spadku libido .Czy to mozliwe ze to ta soja ?Wydało mi sie to dziwne ale z niczym innym nie moge sobie tego skojarzyc bo sytuacja wystepuje jak juz powiedizalem doslownie od kilku dni od kiedy zazywam te odzywki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 714 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15469
wszystko jasne wystarczylo odlozyc bialko na 1 dzien :) i wraca do normy libido :) bialko sprzedalem ,kupie na szybko cos z wpi+wpc . pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
mysle, ze mozliwe, ze zle sie po tym czujesz...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 714 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15469
no szczerze mowiac TomQ nawet odczuwam ten dyskomfort...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
chyba Amentoris tez wspominal o dziwnych odczuciach po spozywaniu soi.

obecnie mam fitmaxa americana i jadam sporadycznie, bo tez dmucham na zimne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 714 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15469
ja spozywam sporo bialka jesli chodzi o proch 100g:)(dieta sie nie zmienila caly czas 1000gram piersi z kury dziennie ,jaja twarog jesli chodzi o bialko) takze mysle ze mozna to odczuc bo jadlem ostatni c-6 i bylo git , a ostatnio zaskoczka nawet taki odrobine przymulony bywam , na treningu ostatnio tez szalu nie bylo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
100g dziennie to juz sporo
ja bym zamienil na inne i sprawdzil co sie dzieje.

ile g bialka na kg masy ciala dajesz?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 714 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15469
2,5-3 g wiadomo czasem braknie czasu na 1-2 posilki jak to w zyciu bywa ;)
Chce odstawic na 3 dni , mysle ze to sprawa indywidualna bo moj kumpel je to samo bialko i niezbyt odczuwa ale on jest 50g/ed
mysle ze sprzedam i kupie inne .

Zmieniony przez - herosek88 w dniu 2011-05-18 13:53:11
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Był okres czasu w którym było cienko z jedzeniem, a pod ręką jedynie sojowe, które zresztą nieświadomie piłem. Było to białko sciteca. Soja wręcz niewyczuwalna, smak idealny.

Po pewnym czasie również zauważyłem objawy, wskazujące na obniżenie poziomu testosteronu, z czasem nawet zacząłem się martwić tym stanem rzeczy, wszystko nabrało sensu gdy okazało się iż było to białko sojowe...

Nie tak dawno temu miałem mix z izolatem soi i efekt podobny.

Placebo? W drugim przypadku być może. W pierwszym nierealne.

Jest kilka publikacji które opisują iż białko sojowe może mieć wpływ na poziom testosteronu u mężczyzn.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2011-05-18 16:01:49

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a przede wszystkim na zwiększanie poziomu estrogenu

tak czy inaczej - omijać z daleka
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boster teska i co ????

Następny temat

Suple Mutant Mass 6800g + Whey 2270g

WHEY premium