SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

słaba płeć

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5681
A uwierzysz że są takie które sięnie skarżą? Wiem że dziewczyny są róże ale to nie powód żeby "dyskryminować" te które wiedzą po co przychodząna treningi. Chyba...

"klienci walili tego, kto stał najbliżej. Dla zasady. Tak nakazuje etykieta bójki w tawernie."

"My, silni i młodzi, kochamy pokój lecz to nic nie szkodzi,
temu co zza płotu grozi nam skopiemy mordy, mówię wam"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Ale nigdy nie wiadomo na jaką się trafi
A jeśli widzą, że daję im fory, to po prostu mówią, zebym walił mocniej i wtedy, zaleznie od okoliczności albo się słucham, albo nie
W każdym razie nie jest to taka łatwa sprawa dla faceta jak by sie mogło wydawać

____________________________________________
Żenujący i żałosny OloKK, burak od "Tradycyjnych"...
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama
"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze**BANe..."

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5681
No i właśnie o to chodzi, że nie można powiedzieć: "Dziewczyna to ja jej nie uderzę, bo ona pójdzie sie poskarzy, albo będzie ryczeć". Są rózne dziweczyny tak jak i faceci też są róni. A tu kurde wszyscy na rycerzy chca pozować- on dziweczyny mnie uderzy, bo to słaba płeć. Tylko później w domu jak coś trzeba pomóc to on sie nie będzie znirzał ze swego rycerskiego piedestału. Rycerze za dychę. No dobra nie wszyscy.
Normalne jest że jak wiesz że ktoś jest słabszy od ciebie to nie będziesz na sparingu walić z całej siły. Ale tez mu sie nie podkładasz. Bo to by bylo bez sensu. Ale tu nie chodzi o to czy to dziewczyna czy facet, tylko o umiejętności. Jak walczysz z chłopakiem, który ma dużo niższy starz czy stopień to też przecieżmu nie będziesz mu na siłę udowadniać, że możesz go zmasakrować> Czy będziesz?

"klienci walili tego, kto stał najbliżej. Dla zasady. Tak nakazuje etykieta bójki w tawernie."

"My, silni i młodzi, kochamy pokój lecz to nic nie szkodzi,
temu co zza płotu grozi nam skopiemy mordy, mówię wam"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Jeśli to było pytanie do mnie, to odpowiadam, że sparuje z takim raczej bardzo spokojnie, bardziej technicznie i nie bardzo mi się widzi masakrować takiego nowego

____________________________________________
Żenujący i żałosny OloKK, burak od "Tradycyjnych"...
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama
"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze**BANe..."

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pamietam jak na treningu dziewczyna do mnie mowi "uderz mnie", a ja nic. Zaczyna mi gledzic, ze nie chce z nie chce jej uderzyc. Ja jakos... NIE POTRAFIE. Nie moge uderzyc dziewczyny i tyle. Jesli chodzi o facetow, to juz CALKIEM INACZEJ. Sensei zawsze mowi, ze jestem zbyt agresywny i zbyt mocno bije, ale jak przyjdzie walczyc z dziewczyna to nie moge... A co do tamtej sytuacji. DZiewczyna, zeby mnie rozloscic zaczela walic z calej sily (kobiecej sily ) i.... zlamala sobie paznokiec.

UWAGA: Jeżeli stwierdzisz, że udzielona Ci odpowiedź jest wartościowa, to nie zapomnij kliknąć na link znajdujący się w prawym-dolnym rogu pod daną wypowiedzią! Pozwala nam to na ocenę użytkowników i tematów.
-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja miałem ciekawą sytuacje na treningu podeszła do mnie kolerzanka i poprosiła o sparing ja na to że nie, że nie chce mi sie i tak dale aby uniknąc walki to ona wstanie w****ienia kopneła mnie niechcaący wiecie gdzie i tak to jest nie słuchac się kobiet później przepraszała i mówiła żebym jej oddał

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Życie to najlepszy narkotyk
...uj na to kłade bo i tak Dam rade !!!
"Gdy Bóg stworzył kobietę, diabeł stał się niepotrzebny"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5681
OloKK: „Jeśli to było pytanie do mnie, to odpowiadam, że sparuje z takim raczej bardzo spokojnie, bardziej technicznie i nie bardzo mi się widzi masakrować takiego nowego ”

A jak to będzie dziewczyna?

_blokers: „Pamietam jak na treningu dziewczyna do mnie mowi "uderz mnie", a ja nic. Zaczyna mi gledzic, ze nie chce z nie chce jej uderzyc. Ja jakos... NIE POTRAFIE. Nie moge uderzyc dziewczyny i tyle. Jesli chodzi o facetow, to juz CALKIEM INACZEJ. Sensei zawsze mowi, ze jestem zbyt agresywny i zbyt mocno bije, ale jak przyjdzie walczyc z dziewczyna to nie moge...”

A może masz poprostu problemy z techniką i panowaniem nad sobąa nie z dziweczynami?

_blokers: „DZiewczyna, zeby mnie rozloscic zaczela walic z calej sily (kobiecej sily ) i.... zlamala sobie paznokiec.”

I co- poszła się poskarżyć A na poważnie, ja jak widzę, ze chłopak mi się podkłada –odpuszczam. Tzn. kiedy mnie oszczędza tylko dlatego że jestem dziewczyną No bo to nie fair żeby on miał dostać tylko dlatego że jest facetem i boi się mnie uderzyć


"klienci walili tego, kto stał najbliżej. Dla zasady. Tak nakazuje etykieta bójki w tawernie."

"My, silni i młodzi, kochamy pokój lecz to nic nie szkodzi,
temu co zza płotu grozi nam skopiemy mordy, mówię wam"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"A może masz poprostu problemy z techniką i panowaniem nad sobąa nie z dziweczynami?"
A widzialas kiedykolwiek jak walcze? Nie? To nie do mnie z takimi tekstami. Tak to sobie mozesz mowic do swoich kolezanek.

UWAGA: Jeżeli stwierdzisz, że udzielona Ci odpowiedź jest wartościowa, to nie zapomnij kliknąć na link znajdujący się w prawym-dolnym rogu pod daną wypowiedzią! Pozwala nam to na ocenę użytkowników i tematów.
-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5681
Sorki, jeśli cie obrazilam. Miał być joke only, ale pisałam w "Wordzie" a później zapomiałam buźki wstawić. Jeszcze raz przepraszam, nie denerwój się

"klienci walili tego, kto stał najbliżej. Dla zasady. Tak nakazuje etykieta bójki w tawernie."

"My, silni i młodzi, kochamy pokój lecz to nic nie szkodzi,
temu co zza płotu grozi nam skopiemy mordy, mówię wam"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
luuz, przeprosiny przyjete

UWAGA: Jeżeli stwierdzisz, że udzielona Ci odpowiedź jest wartościowa, to nie zapomnij kliknąć na link znajdujący się w prawym-dolnym rogu pod daną wypowiedzią! Pozwala nam to na ocenę użytkowników i tematów. -

Zmieniony przez - _blokers w dniu 2003-08-30 21:28:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy nie za puźno na szpagat ?

Następny temat

Polak w MMA

WHEY premium