SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja co mi pomoże?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1216

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

21lata

Wzrost

71kg

Staż treningowy

175cm

Obwód pasa

5miesięcy

Obwód klatki piersiowej

83

Obwód uda

100

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

56

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

siłka bieganie rower steper

Stan zdrowia

brak

Preferowane formy aktywności fizycznej

chyba git

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

wszytko co pomoże:)

Wrażliwość na stymulanty

150/220/75

Możliwosci finansowe

brak

Cel/problem/opis

z głową
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 344
Witam, moja redukcja trwa kilka miesięcy z 25%BF zszedłem na jakieś 15-16%. Chciałbym uzyskać ok. 11% do rozpoczęcia "masówki".
Dieta 150b 220w 75tł. max 2200kcal przy zapotrzebowaniu ok.3000kcal (na początku) teraz 3300kcal. Dieta oceniana kilka krotnie wyeliminowałem błędy raczej wszytko w porządku.
Ze SPLITU i aerobów przerzuciłem się na same aeroby. Zaczynam drugi tydzień x5 bieganie (3-4razy na czczo) x1 rower. BCAA przed i po treningu 10g oraz rano w dni treningu wieczornego. Dodałem spalacz REDLINE 3tydz. zaczynam 4.
1.Moje pytanie czy ten trening nie jest zbyt obciążający?
2.Czy zmienić coś w diecie. Np na dietę CKD 150b do50węgle (+ warzywa, kalafior fasola kapusta sałata ogórek pomidor cebula papryka szparagi brokuł) oraz tłuszcze?? przy 2000kcal to wyjdzie ok. 133g tłuszczu aż tyle??. Po tygodniu ładowanie 300-400g węgli ucinać wtedy kalorie z tłuszczy??? W ogóle czy zastosować taką dietę?? zapoznałem się z tym tematem (https://www.sfd.pl/CKD__fakty_nie_mity_by_qaz-t161108.html) i kilkoma innymi na forum https://www.sfd.pl/CKD__fakty_nie_mity_by_qaz-t161108.html
3. A może nic nie zmieniać i zostać przy starej diecie?
Dodam że waga cały czas leci w dół ale trochę powoli, zależy mi na czasie bo redukuję się ponad 4,5 miesiąca bo na początku nie było wszystko git. A z masa u mnie krucho;/
Co o tym sądzicie i co będzie najlepsze dla mnie? a może jakieś inne propozycje, treningi? (aeroby mi się nie nudzą!)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
rezygnacja z treningu silowego na rzecz samych aerobow to slaby pomysl, chyba, ze nie zalezy Ci na zachowaniu masy miesniowej w co watpie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 344
zależy czyli np 3xczyste aeroby +3x siłka z aerobami po??? ile min? 20-30-40?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do oceny forma ogólna- zdjęcie.

Następny temat

suplementacja u 16 latka

WHEY premium