SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

psychika a sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 467
czy sterydy dzialaja zle na psychike i naosobowosc.czy sa takie skutki-uboczne.no ******li sie w umysle? Mam nadzieje ze napiszecie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Nie o tym piszę, tylko o hamowaniu agresji. Sporo typa nie umie sobie z nią poradzić normalnie, a co dopiero jak coś przywalą...

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Tutaj nikt na to pytanie ci nie opdowie, kazdy sie boi o tym mowic z niewiadomych przyczyn.

---------===!POLISH+POWER!===--------
http://wiem.onet.pl/wiem/snd/77477-5757-h.mp3 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Nikt się nie boi, tylko pytanie jest tak sformułowane że można je albo zbyć jakimś stereotypowym bzdetem albo rozpisywać się na parę stron. Co to na przykład znaczy zły wpływ? Sterydy często powodują wzrost agresji ale skutek tego może być różny - jeden z człowieka nieśmiałego i zahamowanego stanie się bardziej pewny siebie i zrównoważony a drugi zacznie być agresywny i zrobi komuś krzywdę. I jak tu powiedzieć czy mają zły wpływ? Na pewno trzeba uważać, bo to nie jest zabawa, w rękach d****a mogą być zagrożeniem. Ale w rękach d****a nawet wykałaczka jest...

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
A po kazdym koxie tak jest? Nawet takich lagodniejszych jak Primobolan czy Oxandrolone? TO znaczy ze jak byl zjadl powiedzmy 200tabletek anavaru to moze byc tak ze pojde na ulice i komus nakurvie ?

---------===!POLISH+POWER!===--------
http://wiem.onet.pl/wiem/snd/77477-5757-h.mp3 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
No właśnie o to mi chodziło. Nie da się odpowiedzieć ze wszystkimi niuansami na tak ogólne pytanie. Agresor to głównie po testosteronach i innych silnych androgenach ale to zależy od osobnika.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Ja jestem spokojny, czasami ktos mnie moze wyzywac, ponizac popyach i**** odejde dla spokoju, ale czasami jakas drobnostka, zle spojzenie w knajpie i kose wsadzilbym jak Boga Kocham, liczac sie z konsekwencja ze ochrona mnie zaraz polamie, zapominam i ide na zwyiol, noze kufle kije. Boje sie ze jak zarzuce cos to nie bede mogl sie pochamowac i w koncu kogos zalatwie, albo ktos mnie.

---------===!POLISH+POWER!===--------
http://wiem.onet.pl/wiem/snd/77477-5757-h.mp3 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 408 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4335
to jest tak(głownie chodzi o te oparte na testosteronie),to co napisze teraz wiem z wlasnego doswiadczenia... poprostu na cyklu szybciej niz normalnie sie denerwujesz,nie mialem jakis strasznych napadow agresji ale znam kolesi co sobie wkrecaja ze sa agresywni po 1strzale..... tak jak wyzej juz jest napisane zalezy od pacjenta,ale napewno sterydy zmieniaja czlowieka...

bykuu

bykuu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Baharnut dla mnie walka ze sprzętem do frajerstwo, a co do aresji to wszystko można pochamować!



Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"wasal" masz racje ze walka z przedmiotami to frajerstwo!tak robią tylko cwaniaki i leszcze co bez noża albo kija dostają po ryju!!!!!!!!!!!!!!

elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37555
http://www.fakesteroids.republika.pl/prasa.htm#zlapanidol

mały artykuł o wpływie sterydów na umysł/psychikę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
A gazety Wasal czytasz? Na podwórko wychodzisz? Myślę że jakby wszystko się dało pohamować to by było inaczej niż jest.

mafia.doping.full-hardcore.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl deki i wina - ocenceniajcie

Następny temat

FAKE / REAL

WHEY premium