SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

przenoszenie/edycja/usuwanie - prośby TUTAJ

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114287

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 36 dni Przeczytanych tematów 428
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5010
http://www.sfd.pl/Ocencie_mnie-t128405.html

witam
proszę o usunięcie tematu lub chociaż kasację zdjęć
z góry dzięki
pzdr

bez masy nie ma kasy

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 37169
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 dni Przeczytanych tematów 11
Niestety zamówiłem od was białko 1656457 i shaker 1656498 niestety wyjeżdżam i nie mam jak je odebrać a po co ma Pan płacić napewno zakupie od was po powrocie
Pozdrawiam i przepraszam
napisał(a)
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2910 Napisanych postów 37427 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 431746
Patr7cz3k
Niestety zamówiłem od was białko 1656457 i shaker 1656498 niestety wyjeżdżam i nie mam jak je odebrać a po co ma Pan płacić napewno zakupie od was po powrocie
Pozdrawiam i przepraszam

to nie jest problem do tego działu i tematu, proszę pisać na czacie z konsultantem sklepu SFD lub w odpowiednim miejscu: http://www.sfd.pl/SKLEP_SFD-f138.html 
napisał(a)
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2910 Napisanych postów 37427 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 431746
okurasei

możemy zamknąć tematy lub usunąć fotki, ale tematy zostają na forum
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 37169
ASNF
okurasei

możemy zamknąć tematy lub usunąć fotki, ale tematy zostają na forum

To bardzo proszę o usunięcie zdjęć i zamknęcie tematów!

Dziękuje :)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 50 dni Przeczytanych tematów 778
http://www.sfd.pl/booster_hormonu_wzrostu_dla_16_latka_-t1166821.html
czy można ponownie otworzyć ten temat? chciałbym się o coś zapytać a propos tematu zawartego w moim poście nie robiąc zbędnego bałaganu zakładając kolejny temat
2
napisał(a)
ASNF Moderator
Ekspert
Temat jest otwarty. Pytaj śmiało.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak ukryc swoje dane z profilu pomocy?

Następny temat

Problem z logowaniem

Boldenone i winstrol mają silny wpływ na płodność Boldenone i winstrol mają silny wpływ na płodność Jakie produkty są dobre dla naszych jelit? Jakie produkty są dobre dla naszych jelit? An Nguyen od futbolisty do kulturysty An Nguyen od futbolisty do kulturysty Big Ramy aktualna forma Big Ramy aktualna forma Kawa wywiera ochronne działanie na wątrobę? Kawa wywiera ochronne działanie na wątrobę? Arnold Schwarzenegger - jak trenował i jadł mistrz! Arnold Schwarzenegger - jak trenował i jadł mistrz! Trening siłowy i kreatyna wsparciem w leczeniu zwyrodnień stawów Trening siłowy i kreatyna wsparciem w leczeniu zwyrodnień stawów Cztery mity dotyczące słodzików Cztery mity dotyczące słodzików