SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

progresja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15470
W treningu na mase zaleca sie stosowanie progresji ale dlaczego???
Gdy zamiast zwiekszania ciezaru bede robil powiedzmy o 3 powtorzenia w serii wiecej to nie wyjdzie to na to samo jakbym zwiekszyl ciezar????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
? 3 poqwtrzenia w serii wiecej ?? no nie to samo bo w progresji zmniejszasz ilosc powtrzen ( zwiekszaja ciezar)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15470
Nie zrozumielismy sie chodzilo mi o to czy robiac tak jak napisalem wyzej nie dam miesnia adekwatnego wycisku jakbym stosowal progresje.I chcialbym wiedziec dlaczego powinno sie ja stosowac w treningu na mase?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
mieśnie rosną podczas regernacji, po podniszczeiu ich na treningu. no i te-o-r-e-t-yc-z-n-i-e, moglbyls na sztange włożyc talerze i robc z nimi powiedzmy kilka serii po np cztery powtrzenia powtórzeń, jest to w sumie całkiem skuteczny sposób na wzrost masy / siły mięśniowej.... ale nie mozna tak cwiczyć ze względu na zwiększone ryzyko kontuzji, po ktoorej odpadłbys na kilka miechów.nikt nie rozpoczyna treningu od maksymalnych obciążeń. Zasada takeigo treningu piramidalnego została walsnie oprcowana (przez weidera chyba ) w celu rozwiazania tegoż to probemu. Zaczynajcie od ciężaru z ktoorym zrobilbys powiedzmy 15 powt... potem zwiększ obciążenie i zmniejszliczbę powtórzeń do tych "masowych" 10-12 no i dalej nałóz wiecej, aż do obciążenia i np.8-6 powtórzeń w serii. W ten w/w sposób, po całkowitym rozgrzaniu będzies mogl cwiczyc z duuuużymi ciężarami i , bez obawy o kontuzję etc, czerpac z teog korzyści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 554 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15470
Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch:spinanie czy laweczka???

Następny temat

nie wiem jak mam cwiczyc

WHEY premium