SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oryginalnosc HCG

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 295 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5681
witam.

mam pytanie ktore mnie bardzo nurtuje. otoz zakupilem hcg ale nie bylem pewien czy jest oryg. znajomy polecil mi kupic test ciazowy i sprawdzic na nim. mowil ze jak wykaze ze jestes w ciazy to znaczy ze hcg jest OK. u mnie wyszlo ze nie jestem w ciazy- czyli niby wskazywaloby ze to fake??
rozmawialem z aptekarka, Pania mgr farmacji na ten temat i powiedziala ze nie musi wcale to byc prawda i ze moze byc HCG oryginalne. dlaczego? bo gdy kobieta sprawdza na tescie to wtedy jest jajeczko itp itd juz nawet nie pamietam co mowila bo to byl wyklad.
jak Wy sadzicie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na www może być inne zdjęcie niż dostałeś. Na teście ciążowym powinno pokazać że ciąża jest bo właśnie pokazuje on wynik na zasadzie stężenia gonadotropiny a w PREGNYLU jest jej tyle że wątpliwa sprawa żeby nie pokazał wyniku pozytywnego. Osobiście nigdy nie sprawdzałem ale na chłopski rozum wychodzi że test musi wyjść pozytywny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1240
fake a z jakiej firmy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 295 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5681
organon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37410
heh a takie pytanie ty nalałes na ten test ? chodzi o to by kropelke roztworu bezposrednio z ampułki puscic na tester
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 295 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5681
no co Ty nie powiesz?!

oczywista sprawa jasna ze kropelke z wymieszanego roztworu tam polalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 353 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37410
nie no sorx ale tak to zabrzmiało jak czytalem ze "Ty nie jestes w ciązy"
Mi sie wydaje ze czuc po wbiciu tak jakby buzowanie jaj - wbij to co masz i sie przekonasz, ale z drugiej strony lipa wbijac fejka hcg... pozostaje czekac na opinie expertow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 295 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5681
bilem jakas godzine temu wiec zanim poczuje to bedzie noc.
kiedys bralem hcg ale nie sprawdzalem ale objawy tak jak mowisz- bul i buzowanie jajkow. rano szot a wieczorem czulem dzialanie.
czekam na dalsze opinie exp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
wrzuć foto i będzie po problemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 295 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5681
foto bym zrobil zebym mial kabel do kompa. wyglada na oryginal- opakowanie i fiolki. ale ciekawe czy srodek zawiera to co powinien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 295 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5681


bralem z www i zdjecie wygladalo nastepujaco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 295 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5681
eksperci juz chyba spia lub pytanie za trudne hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TESTOSTERON A WZROST

Następny temat

"wy***ka"

WHEY premium