SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

orbitrek - gdzie tanio kupić ???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 359
chciałem kupić sobie rowerek stacjonarny, po przeczytaniu kilkunastu tematów (łącznie z tym o aerobach na przyrządach) rozmyśliłem się jednak i zaczynam poszukiwania orbitreka. Tyka pisze że on kupił swój za 150 zł. ja nie potrafię znaleźć tańszego niż 299zł. byłbym wdzięczny za jakieś namiary, rady itp. pozdrawiam
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupiłem na Allegro, tak jak pisalem , za 150 złotych Musisz szukać okazji na necie jeśli chcesz kupić naprawdę tanio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
Tyka używany pewnie?

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie, nowiutki taki sam zresztą jak supermarketowe tyle że bez firmowej nalepki (odszukaj sobie zresztą post w archiwum)

dodam że działa do dziś (połamałem jedynie jedną z rączek jakiś czas temu, ale naprawiłem z łatwością)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
oo to super ide szukać jak co to się zgłosze o podanie namiarów na sprzedawce

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to było lata temu, obawiam sie ze juz nie znajdziesz nic w tej cenie, niemniej jednak mozna czasem trafic na cos w okolicach 200 zł lub lekko ponad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
aha no właśnie znalazłem wypowiedź że ponad 2 lata go masz
dziś na allgro patrzyłem ale za 200 to niezabardzo jest co, jedynie rowerki Jutro sie przejde do jakiegoś marketu to zobacze po ile tam stoi bo, dziś stałem sie szcześliwym posiadaczem 50 euro które mam zamiar zainwestować właśnie w orbita albo w rowerek stacjonarny jak nie znajde taniego orbita

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 359
no właśnie na allegro to od 299 są chyba że jakaś okazja ale wtedy to napewno nie będzie magnetyczny. a tak przy okazji czy ten http://www.allegro.pl/show_item.php?item=38384862  jest magnetyczny? no i jaka jest różnica między nimi poza hałasowaniem? a co do hipermarketów to nie znalazłem niczego okazyjnego :( szczerze powiem że już miałem kase na rowerek odłożoną ( czyt. zaplanowane przyszły dochód :) no ale po lekturze sfd rezygnuje z niego na korzyść właśnie orbitreka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
właśnie fajny tylko ciekawe czy wytrzymały jest ja waże ponad 100kg i jakoś mi się nie widzi spsuć go po 2 tyg

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 224
Ja mam wlasnie taki orbitrek i wszystko jest z nim ok, 100 kg spokojnie wytrzyma bo moj ojciec troche na nim cwiczyl ;)
Jedyna wada to taka ze przetarl sie pasek do regulacji siły naciagu i nigdzie nie moge dokupic nowego. A pasek urwal sie dosc szybko poniewaz byla do niego przyszyta podszewka ktora podczas tarcia sie wyrywala zamiast scierac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 359
hmmm czyli jednak wnioskując z Waszych wypowiedzi lepiej troszke dozbierać na magnetycznego. a jeszcze mam jedno pytanko (z tych głupich) w jakim stopniu można wyrobić sobie kondycję na orbitreku? czy jest porównywalna z rowerkiem? no i czy dużo odbiega od bieżni? ( tak na marginesie na allegro są bieżnie za jakieś 300 zł :) )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CKD+jabłczan

Następny temat

Poradnik antykacowy :)

WHEY premium