SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

olimp SUPER WHEY GAINER 4000 -nowość

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306


na 100 g:
Białko 30 g
Tłuszcz 7 g
Węglowodany 61 g
Lecytyna 425 mg
w tym:
cholina 95 mg
inozytol 59 mg
Tauryna 500,0 mg
L-glutamina 250,0 mg

OLIMP Super Whey Gainer 4000 jest kompleksową kompozycją odpowiednio zestawionych mono-, oligo- i polisacharydów o zróżnicowanym indeksie glikemicznym, koncentratu (WPC), izolatu (WPI) i hydrolizatu (WPH) białek serwatkowych oraz oleju MCT, wzbogaconą w substancje antykataboliczne (glutaminę i taurynę), aktywatory metaboliczne (cholinę i inozytol z lecytyny) oraz witaminy i minerały, znakomicie uzupełniającą wszystkie składniki odżywcze, istotne dla szybkiego rozwoju masy i siły mięśniowej oraz ogólnych zdolności wysiłkowych.
Dla sprawnego przebiegu procesów przyswajania i anabolizmu białek organizm potrzebuje znacznej ilości energii, pochodzącej z węglowodanów. Dieta zestawiająca wysokie, dobowe racje białek i węglowodanów prowadzi do szybkiego rozwoju masy i siły mięśniowej. Preparaty, będące kompozycjami białek i węglowodanów, ułatwiają bilansowanie sportowej diety, ukierunkowanej na rozwój masy i siły mięśniowej lub ogólnych zdolności wysiłkowych. Preparaty o koncentracji białek 30% adresowane są głównie do sportowców dyscyplin siłowych, dążących do bardzo szybkiego, znacznego rozwoju masy i siły mięśniowej lub do sportowców innych dyscyplin, jako pełna, kompleksowa dieta, ułatwiająca rozwój ogólnych zdolności wysiłkowych.
W kompozycji preparatu OLIMP Super Whey Gainer 4000 wykorzystano białka serwatkowe i ich hydrolizaty. Białka i hydrolizaty serwatkowe charakteryzują się najwyższą wartością odżywczą i aktywnością anaboliczną spośród wszystkich białek pokarmowych. Wysoka wartość odżywcza i aktywność anaboliczna sprawiają, że białka i hydrolizaty serwatkowe uznano za najwartościowsze źródło białka pokarmowego i wolnych aminokwasów dla sportowców wyczynowych i osób aktywnych ruchowo.
Wysoką wartość odżywczą zawdzięczają najwyższej, możliwej przyswajalności oraz optymalnym proporcjom aminokwasów egzo- i endogennych z wyjątkowo wysokim udziałem aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) i glutaminy. Na wysoką aktywność anaboliczną, oprócz wysokiej wartości odżywczej, wpływają cechy metaboliczne całych białek serwatkowych oraz powstających w efekcie ich hydrolizy peptydów i mikropeptydów, które działają podobnie do peptydowych, anabolicznych czynników wzrostowych. Dodatek glutaminy i tauryny (depozytów organicznego azotu) znacząco podnosi wskaźnik bilansu azotowego kompozycji izolatu, koncentratu i hydrolizatu białek serwatkowych, co wyjątkowo potęguje aktywność antykataboliczną i anaboliczną preparatu.

Wykaz składników: preparaty węglowodanowe (maltodekstryny wysoko i średnioscukrzone, fruktoza, glukoza), preparaty białkowe (koncentraty, izolaty i hydrolizaty białek serwatkowych), tauryna, L-glutamina, olej MCT, lecytyna (substancja wzbogacająca), aromaty identyczne z naturalnymi, składniki mineralne (węglan wapnia, fosforan trójwapniowy, chlorek chromu, fumaran żelazawy, chlorek potasu, jodek potasu, hydroksyweglan magnezu, siarczan manganu, molibdenian sodu, selenian sodu), aspartam i acesulfam K (substancje słodzące), witaminy (C, niacyna, E, kwas pantotenowy, ryboflawina, B6, tiamina, folacyna, B12).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po treningu jesli nie masz innych odzywek i pomiedzy posilkiem 2 razy.
W dni nietreningowe 2 razy dziennie.

dawki to okolo 50g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
OLIMP moglbys zalozyc nowy poscik-jak juz wszystko wkleisz-z cenami tych wszystkich Waszych nowych spasoow i ewentualnie podkleic ????

))


..a ja nie jestem leniwy..
*** pracowity misOO ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Czemu 4000 ?
i czemu super ?


a tak na powaznie prosimy o ceny

.:: Czlonek mafia.suple.hardcor.pl ::.
Doradca w dziele suplementacja.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja także mam pytanie jaka jest tego cena i dla osoby początkującej jaki produkt białkowy byś mi polecił???

Je m'appelles Luc.
J'habite a Grodków.
Je suis polonais.
Je parle francais.
C'est tout.
Dobry jestem!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do pana Olimp szukałem na stronce Olimpa tych nowości ale nie moge ich znaleźć, kiedy się pojawią???

Je m'appelles Luc.
J'habite a Grodków.
Je suis polonais.
Je parle francais.
C'est tout.
Dobry jestem!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
olimp SUPER WHEY GAINER 4000

CENA HURTOWA/CENA DETALICZNA

1000 g-34,4/43(dostępne w II poł.maja)
3000 g-85.6/107
4500 g-111.2/139

3000,4500g-w sprzedaży po świetach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak więc rozumiem, że te produkty wejdą w sprzedaż dopiero w II połowie maja??

Je m'appelles Luc.
J'habite a Grodków.
Je suis polonais.
Je parle francais.
C'est tout.
Dobry jestem!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
PRODUKTY WSZYSTKIE OPRÓCZ MAŁYCH OPAKOWAŃ(1000 I 750 GM)DOSTEPNE BĘDĄ ZARAZ W PIERWSZYCH DNIACH PO ŚWIETACH(KONIEC KWIETNIA/POCZATEK MAJA)

WSZYSTKIE ZAPREZENTOWANE CENY SĄ CENAMI SUPERPROMOCYJNYMI !!!!!!

CZAS PROMOCJI WKRÓTCE PODAMY..

POZDRAWIAMY SERDECZNIE
TEAM OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
rzeczywiscie super i cena ok, a jaka bedzie cena po superpromocji? :)

Pozdrawiam,
NoRtOn


Zmieniony przez - norton w dniu 2003-04-18 12:45:24

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
Tego jeszcze nie wiemy ale napewno nie nizsza

POZDRAWIAMY I ŻYCZYMY ZDROWYCH,SPOKOJNYCH I WESOŁYCH SWIĄT

TEAM OLIMP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
dobrym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie malych opakowań serwatki,mniejszych niz 750 gram.
No i niezle byloby gdybyscie podali jaki sklad jest procentowo w tej nowej kombinacji koncentratu i izolatu serwatki.
I niezle byloby gdyby wasi spece od marketingu nie ustalali takich nazw jak np. gainer 4000 itp. to trąci amerykańskimi wzorcami dla pólglówków

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

olimp PURE WHEY ISOLATE 95 - nowość

Następny temat

olimp PROFI WHEY MASS - nowość

WHEY premium