SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

met-rx thermo surge

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1968

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Płeć

Kobieta

Waga

60,9

Wzrost

164 cm

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

opiekuję się w domu synkiem, czasem spacery, czasem ćwiczenia ogólnorozwojowe

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

zadna dieta nie działała, z resztą kończyło się na kilku dniach

Stosowana lub planowana suplementacja

met-rx thermo surge
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 148
Witam,
Jestem zielona we wszelkich spalaczach. Do tej pory jedynie ćwiczyłam na siłowni czy na wszelkiego rodzaju zajęciach (aerobikach) i nigdy nie mogłam zejść z wagą poniżej 66 kg. Zaszłam w ciążę (początkowa waga 69 kg, końcowa 83 kg), po niej musiałam być na drastycznej diecie (ze względu na karmienie piersią)i schudłam nawet do 54 kg. Teraz odstawiłam synka i zaczęłam jeść to co zwykle, czyli normalną wędlinę, sosy i podjadanie słodyczy ;/ Waga już dobija do 61 kg. Chciałabym schudnąć do 58kg w najlepszym wypadku do 56 kg. (przy wzroście 164 cm).

Pewnie gdybym się przemęczyła i ćwiczyła 3 razy w tyg oraz ćwiczyła silną wolę i odstawiła słodycze to może bym doszła do tej wagi, ale to nic pewnego...

Przechodziłam obok sklepu i Sprzedawca po krótkim wywiadzie polecił mi właśnie Met-Rx Thermo Surge.

Pytał:
Jaki mam cel: zrzucić resztki tłuszczu (albo zamienić to w mięśnie)
ile ćwiczę: 2-3 razy w tygodniu (E. Chodakowska) - ale nie w każdym tygodniu daję radę;/ przy małym nie mam za duzo czasu na to ;/
Czy podjadam między posiłkami: TAK
Czy zajadam słodycze i piję alkohol: TAK. słodkie uwielbiam, a alkohol okazjonalnie
jak reaguję na kofeinę, taurynę itd.: Normalnie, bez trzęsawek
Ciśnienie: niskie

Nie pamiętam innych pytań... Natomiast powiedział, że muszę się liczyć z tym, ze jak zacznę brać to będę musiała brać... Jak mam to rozumieć? Że jak np. dojdę do tych 58 kg/56 kg to nadal będę musiała brać?
Na pewno kiedy zajdę w przyszłości w ciążę to będę musiała odstawić - czy wtedy znacznie przytyję?

Jeśli nie ten spalacz to może polecicie mi coś innego...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6764
Ja Ci polece złoty środek. Dieta ułożona pod Twoje zapotrzebowanie kaloryczne. Gwarantuje sukces, bo sam spalacz Ci nic nie da. Możesz go zjesc nawet 1 kg. Nic z tego nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 148
A czy przy takiej diecie będę mogła zajadać słodycze??:P Pewnie raz w tyg będę mogła sobie na to pozwolić. Przy tym spalaczu podobno jest mniejszy apetyt... Zastanawiam się czy w ogóle Go brać, bo nie wiem co miały oznaczać słowa, że "będę musiała już go brać"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6764
Marto postaw sobie sprawe jasno. Wolisz słodycze czy wygląd :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 148
Hahahahahaha Tonami nie zajadam, ale problem w tym, że jak coś jest w domu to czasem żal nie sięgnąć :) Najgorzej z lodami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 148
Ale masz rację :) Niby chciałabym coś ze sobą zrobić, ale bez wkładania żadnego wysiłku... A tak się nie da :) Dzięki Ci bardzo :) Poszperam w necie na temat małokalorycznych przekąsek... Niestety z obiadów zrezygnować nie mogę, bo nie ja gotuję... ale pozostałe posiłki są w moich rękach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6764
Masz złe nastawienie do diety. Odchudzanie nie polega na tym aby jeść jak najmniej Jesz normalne posiłku z tym, że odpowiednio zbilansowane pod Twoją wagę i aktywność fizyczną. Tutaj masz link jak się do tego zabrać. https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html 

W reszcie powinny Ci pomóc koleżanki z tego działu.

https://www.sfd.pl/Ladies_Fit-f403.html

Powodzenia

P.S Zapomnij o tych spalaczach Lepiej pieniążki przeznaczyć na zdrowe jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 148
Chciwus, a możesz mi np. wytłumaczyć co Sprzedawca miał na myśli mówiąc, ze będę musiała już to łykać??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 148
Dzięki WIELKIE :) Już zabieram się za lekturę.. Wiem, że nie chodzi o to, by jeść mało tylko jeść te 5-6 posiłków i w każdym, żeby były produkty z każdej grupy. Wiem, ze owoc to nie posiłek, że owsianka na mleku to też nie jest posiłek :) Pić dużo wody - do tej pory nie mogłam, ale już jest lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6764
Zapewne chodziło mu o to, że 1 kapsułka nic Ci nie da i będziesz musiała całe pudełko zjeść. Jednak powiem Ci, że bez odpowiedniej diety dobranej pod Ciebie,( a nie z internetu!! ) nawet 100 takich pudełek Ci nie pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6764
Akurat owsianka, to posiłek idealny na śniadanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dogadzanie podczac redukcji

Następny temat

Dieta redukcyjna LC - do sprawdzenia

WHEY premium