SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

m drol odblok jądra

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10162
Witam , jestem w 3 dniu odblokowania po cyklu na m drol który wyglądał tak 14 dni po 20 mg i 10 dni po 30 mg został potem przerwany z powodu kłopotów z bebechami , jade odblok 12 clomidu po jednym tabsie na noc , czuje kłucie i kurczenie jader czy to normalne i nie ma sie czym przejmowac czy cos zrobic ? Pozdrawiam.

Nic sie samo nie zrobi

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10162
ja tydzień po odstawieniu nie mam zadnych spadków po 3 tyg z hakiem 2 ,5 cm w ręce i około 5 kg i to praktycznei bez zadnej diety bo miałem zerowy apetyt i zadnej chęci na jedzenie góra 3 posiłki czasem nawet 2, ale moze genetyka bo po 6 tyg chlania i ćpania w tamte wakacje tez nic nie straciłem tylko 5 kg w wyniku na ławce ale odrobiłem w tydzień , Powodzenia w dalszje częsci cyklu :)

Nic sie samo nie zrobi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
.

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2012-03-11 00:06:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10162
?

Nic sie samo nie zrobi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10162
Przydała by sie jakaś rada przed pójsciem spać , Byłbym wdzięczny , Pozdrawiam

Nic sie samo nie zrobi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
będziesz żył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
... az do smierci

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12999
Ja na chwilę obecną 8 dzień cyklu, pierwsze 6 dni bez osłonek by sprawdzić czy to nie wałek no ale poczułem, że moja wątroba powoli szykuje się do wyprowadzki i jak nie będę brał osłonek to Adiós. Jak na razie siła na + i żyły jak kable, na wagę wchodzę 14stego dnia, zobaczymy ile skoczyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10162
Dam Ci rade na swoim przykłądzie po zwiększeniu dawki z 20 na 30 mg efekty sie nic kompletnei nei wzmocnily a cykl musiałem przerwac przez bebechy , pewnie sam to db wiesz ale wrazie czego ostrzege ,Powodzonka w cyklu :)

Nic sie samo nie zrobi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12999
teraz do konca jade na 20mg ed, bica i trica jechałem 3 dni temu dzisiaj mierze łapkę i jeżeli to nie pompa to ładnie ten towiec rozku***a 1,5 cm do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
wodą cie podlało 1,5 w 3 dni co to bedzie po miesiącu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
cm*
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino/pomoc

Następny temat

nowy cykl z saa

WHEY premium