SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lipomastia chyba

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
witam!
od dziecinstwa borykam sie z problemem przerosnietych gruczolow sutkowych. oczywiscie w zaleznosci od stopnia zatluszczenia brodawki odstawaly bardziej lub mniej. dotykajac w okolicy brodawki odczuwam duza ilosc grudek.
i teraz pytanie: co moge zakupic aby to zlikwidowac ??? czy jest cos co moze pomoc w mniejszym lub wiekszym stopniu???
dzieki za porady. pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 441
g**** to jest. Można wpaść w depresje

Cycki to pikuś w porównaniu do tych pieprzonych sutków. Znam grubasów, którzy może i mają duże cycki od fatu, ale sutki mają normalne. W****ia mnie to bo ja mam 183 cm i 76 kg i nie wyglądam na jakiegos grubasa ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 243
Dłuto i młoteczek... a tak poważnie to ja nie słyszałem o jakimś preparacie na Twoją dolegliwość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli to lipo, to zmniejszenie poziomu BF powinno coś pomóc.
Jeśli gino możesz powalczyć coś nolvadexem/tamoxifenem.
Ale wydaje mi się, że konieczna będzie operacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
Jeśli gino możesz powalczyć coś nolvadexem/tamoxifenem.

blokuje tylko receptory, wiec jezeli nie powieksza sie (estrogeny szaleja) to gowno da. moze tylko zachamowac a nie zmniejszyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
chodzi mi wlasnie zeby to zmniejszyc. bo powieksza sie tylko wtedy gdy moj poiziom tkanki tluszczowej sie zwieksza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
nie ma na to leku

niski poziom tluszczu to jedyny kamuflarz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
a jezeli chcialbym to usunac operacyjnie? to da rade na kase chorych czy trzeba to zrobic prywatnie?
dzieki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
na kase chorych nie ma szans i nie wiem tez czy znajdziesz takiego chirurga ktory by sie w ogole tego podjal bo to nie jest choroba tylko zabieg kosmetyczny na zyczenie, na pewno bardzo drogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
A co ty chcesz usunac jak nie masz gina i zadnych gudzow pod sutami?
Nie szukaj pojscia na latwizne tylo uloz diete do tego jakies spalacze i troche pracy tluszcz poleci i lipo bedzie ladnie schodzic.
Jakbys sie nie zapas to bys tego problemu nie mial
jak widzisz mcdonald itp to pomysl sobie co pracownicy dodaja od siebie
i odrazu ci przejdzie chec na niezdrowe zarcie





Zmieniony przez - Juniorr w dniu 2007-07-20 14:24:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
jesli czujesz tam jakies guzki to masz gino jezeli masz lipo to powinny ci sie robic suty normalne jak jest ci zimno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 349 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
bez przesady tam sie nie stoluje:) to mama mnie spasla jak bylem maly:) a pozniej ja sie sam:)a wogole to mam jakas dziwna budowe bo jak przytyje to najwiecej tluszczu mi idzie w sutki i boczki.a swoja droga to nie umiem tego wyczuc czyto gino czy lipo. wiem tylko tyle ze sa tam grudki.
wiem ze zawszez dieta zmniejszalo sie to. tylko ze jak zrobie maksymalne odtluszczenie to malo mnie zostanie:)
a czy da rade na przyklad bardzo dobrze rozbudowac klatke i to tez zaniknie w pewnym stopniu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Doping/Psycha/Lekarz

Następny temat

PULSACYJNA METODA STOSOWANIA ORALI

WHEY premium