SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ketoza

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
robiles jakies badania krwi zeby zobaczyc co tam sie dzieje po takim czasie na keto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
tak robiłem, nie ma jakiś wybitnych rewelacji. Wszystko w normie poza cholesterolem który mam stale na poziomie 280(170 LDL, 110HDL)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
no to elegancko. odezwe sie jak przetrawie te anabolic diet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
ksiazka przeczytana. pytan wlasciwie brak, poniewaz bardzo podobnym system juz kiedys redukowalem, czyli ultimate dieta 2.0 od lyle mcdonald. na redukcje sprawdzila sie znakomicie. ogolnie taki system zywienia bylby dla mnie odpowiedni, poniewaz bez problemu moge zyc bez wegli w trakcie tygodnia, ale z weekendami juz troszke gorzej. jednak nigdy sie "nie odwazylem" na sprobowanie takiego systemu podczas okresu masowego. tym razem w to pojde, czas sprobowac. podobaja mi sie rowniez wariacje, jakie mozna powprowadzac po jakims czasie.

zaskoczyla mnie jedna rzecz, mianowicie, jego zalozenie to zaprzestanie masowania juz przy 10% bf'u. dosc niski pulap. ciekawe, czy zalozenie jest takie, poniewaz az tak ciezko o dodatkowy fat na tym schemacie, czy po prostu trzeba wystartowac z pulapu 6-7%, zeby mialo to jakis sens. rowniez zauwazylem, ze czesto zwraca sie w ksiazce do zawodnikow i przygotowania pod zawody.

PS. masz u mnie browar za jedna rzecz. nie wiem, jak ja to kiedys sprawdzalem, bo tez kminilem za taka opcja, ale okazalo sie, ze w ok, cukru nie ma, ale wegle sa. mowa o zelkach. on tu wspomnial o sugar free jelly. no to kurde sprawdzilem jeszcze raz, a tu kuzwa ponizej 0.5g ww na 100g patrze na cene... 4.50£ za 100g. mysle sobie - no tos chlopie zbankrutowal ide do sklepu

edit: cos drogi byl ten sklep haha%) znalazlem juz za 0.39£ za tube 115g tej samej firmy. teraz sobie mysle, co gorsze... haha



Zmieniony przez - sfdpowersfd w dniu 4/14/2018 4:04:09 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
Przy wyższym poziomie tłuszczu nawet rzędu 13-14%, pojawia się problem z odpowiedzią insulinową. O ile dobrze pamiętam John Welbourn wspominał o tym w jednym z wywiadów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
to sie jak najbardziej zgadza, jednak od 10 do 14% daleka droga. wg mojej opinii te 10% jest lekka przesada. ale tak jak tez wspomnialem, moze odnosi to w domysle do zawodnikow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
dzieki raz jeszcze za poszerzenie horyzontow
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początki odchudzania plus siłownia

Następny temat

Jak obniżyć zawartość tłuszczu w organizmie ?

WHEY premium