SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

karnacja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 118 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 554
http://www.allegro.pl/item183340764_avon_samoopalacz_pocalunek_slonca_jasna_karnacja.html

Przed użyciem trzeba wykonać peeling... znaczy co?

I czy wystarczy nalozyc i juz czy trzeba sie isc na slonce opalic?

Jak naloze to wieczorem po kąpieli to zniknie?

Czy warto to kupic jezeli nie mozna sie opalac? czy sa lepsze sposoby na ciemna karnacje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
ja z avonu tez nie używałam bo od nich jesli cos zamawiac to tylko do makijazu bo wszystkie kremy balsamy itp mi nie służą
ja używam soraya, niezmiennie od iluś lat bo miałam rozne zale z tego jestem najbardziej zadowolona
niemniej jesli o ciebie chodzi to podejrzewam ze bedziesz musial samsobie wybrać metodą prób i błedów, bo wszyscy mamy różną skórę, to co mi służy nie musi służyć Tobie i odwrotnie

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Peeling to złuszczanie naskórka.W sklepach są gotowe peelingi zarówno do twarzy jak i do ciała.
https://www.sfd.pl/Peeling-_łatwoprzyswajalne_informacje_:-_-t323459.html tu masz coś więcej na ten temat.
Samoopalacz polega na tym,że nakładasz go na skórę i on ją barwi.Musisz jednak uważać jak go nakładasz by nie było smug,peeling ma pomóc by równomiernie się rozłożył na skórze.Po użyciu koniecznie umyj ręce by nie zostały przebarwienia.Uważaj jak nakładasz na kolanach,łokciach-tam małą warstwę.
Po nałożeniu ,,opalenizna''powinna się pokazać po kilku godzinach i nie trzeba już chodzić na słońce się opalać bo to zastępuje leżenie na słońcu i jest właśnie dla osób nie mogących z nigo korzystać.
Barwa skóry zostaje kilka dni i nie zmywa się jak się wykąpiesz.Należy również powtarzać smarowanie by kolor się utrzymał.
To jeden ze skuteczniejszych sposobów jak ktoś się nie może opalać.Jest też opalanie Air brush-ale to już wyskoa cena
Zwróć uwagę na to,że czasem ten kolor może odbiegać od naszej naturalnej opalenizny więc ostrożnie z nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 118 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 554
mam kilka syfków i trochę blizn na twarzy dlatego dermatolog zabronil mi sie opalac na solarium, czy wobec tego moge stosowac ten samoopalacza na twarz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
moze brac twarz samoopalaczem, ale tego ze wyjdzie ci rownomierny kolor na calej buzi nie moge zagwarantowac.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Rozumiem i dobrze CI doradził Jeśli masz mały trądzik to do tego peelingu lepiej będzie jak kupisz sobie peeling enzymatyczny do twarzy bo ziarnisty mógłby za bardzo podrażnić skórę i roznieść zmiany chorobowe.A reszte możesz stosować jak napisałam.W drogeriach są specjalne samoopalacze do twarzy,wiec zanim może ten kupisz to zobaczysz sobie w sklepie jeszcze;a osobno do ciała.Choć niektóre firmy nie rozróżniają na twarz i ciało.
Jak się zdecydujesz na ten samoopalacz to zrób go sobie na początek na jakimś niewidocznym miekscu np.na brzuchu-jeśli go nie pokazujesz i zobaczysz czy Ci pasuje.
Ze swojej strony mogę Ci doradzić chusteczkę z Vichy-do kupienia w aptece,droga bo jakoś 5 zł,ale kolor nawet nawet no i można zobaczyć czy nam w ogóle pasuje samoopalacz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 118 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 554
to zrezygnuje;/ bo jezeli mam sie stresować że bede mial mazy na twarzy przez samoopalacz to raczej nie;) w dodatku z tym peelengiem tez nie bardzo. Jestem facetem który poprostu chce mieć ciemna karnacje a nie moze isc na solarium;) to moze...... tabletki?;) http://www.allegro.pl/item181550275_opalenizna_w_kapsulce_beta_caroten_13zl.html

warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
To zwykły beta karoten,który możesz kupić sobie w aptece.Na pewno nie zaszkodzi,ale rewelacji nie oczekuj bo to na zasadzie jakbyś jadł dużo marchewki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
jesli z natury jestes blady to się ciemniej karnacji niczym nie nabawisz.
proste jak włos chinczyka
żadnym beta karotenem ani samoopalaczem ani balsamem brązującym.
ciemną karnacje sie ma, albo się nie ma
możesz co najwyzej nie byc bladym, możesz miec jakąs "opalaniznę" ale nie osiągniesz ciemnej karnacji


Zmieniony przez - oska5 w dniu 2007-04-12 20:43:09

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 118 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 554
no źle sformuowałem;) chce mieć opalenizne bo jestem blady;) ale boje sie tego samoopalacza ze bede mial mazy potem nieładnie wyglądajace;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Ryzyko zawsze jest,ale pocieszeniem może być to,że nałożysz i po kilku dniach jak Ci się nie spodoba to i tak zejdzie no ale trzeba będzie przetrwać te kilka dni jakby coś nie wyszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
robicie z igly widły
a krem umiesz rozsmarowac? z samoopalaczem jest tak samo
ale uwazam ze jesli masz syfy to powinienes uzyc raczej samoopalacza w spray`u, nie są ciężkie w porównaniu z samoopalaczami w kremie

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gulka na jajcach :/

Następny temat

low carb przy obniżonych Triglicerydach

WHEY premium