SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki rowerek trenigowy do 1000pln?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2803
mam zamiar kupić rowerek treningowy magnetyczny. chcę przeznaczyć na ten cel do 1000pln. ważę obecnie ok. 120kg i musi to byś solidna konstrukcja. myślałem o czymś takim: http://www.marbo-sport.pl/profesjonalny-magnetyczny-rower-treningowy.html ale nie bardzo się orientuję w temacie i nie wiem, czy byłby to dobry wybór. z góry dzięki za pomoc.

"...zbierasz to, co zasiałeś..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2803
co tu dużo pisać... rower bajka! zobaczymy jak będzie z niezawodnością tego sprzętu po dłuższym czasie ale jak na chwilę obecną ten sprzęt spełnia wszystkie moje wymagania. łatwy w montażu, zrobiony z dobrych jakościowo materiałów, zayebisty design (zdjęcia tego nie oddają-wygląd na żywca na prawdę eksklusiv), jest naprawdę sporych rozmiarów - solidna konstrukcja, stabilny - nie ma mowy o przesuwaniu czy zachwianiach podczas jazdy, regulowane podstawki do wypoziomowania na nierównych powierzchniach, zayebisty dotykowy wyświetlacz, super sprawą jest też klips na ucho zamiast czujników na kierownicy - nie ma wtedy ograniczenia co do miejsca jej trzymania, 40 poziomów obciążenia regulowanych elektronicznie i 12 programów treningowych. no i cena... dałem 1200pln. w innych internetowych punktach sprzedaży cena grubo powyżej 2500pln. wcześniej miałem starego KETTLERA (na prawdę starego - z mechanicznym licznikiem ze wskaźnikiem prędkości na tarczy numerycznej) i teraz czuje się jak kiedyś przesiadając się z Seata do Mercedesa. szczerze polecam - tym bardziej jeżeli komuś uda się wyrwać to cacko w podobnej cenie.

"...zbierasz to, co zasiałeś..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2803
pod uwagę biorę też ten model:
http://allegro.pl/kettler-giro-p-ergometr-rower-treningowy-f-vat-i1306598801.html 

"...zbierasz to, co zasiałeś..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36905
Ten kettlerowski wygląda solidniej.

Poza tym to chyba zły dział.

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I tak nie bedziesz w domu jezdzil. Wspomnisz moje slowa
Kettler dobra firma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2803
będę musiał Greg, bo siłownię też "przeniosłem" do domu ;)

"...zbierasz to, co zasiałeś..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
a nie myslales o rowerku spiningowym??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2803
Hanzi nie brałem tego typu sprzętu pod uwagę, bo wydaje mi się, że to trochę do "innych' zastosowań niż trening kardio. mogę się oczywiście mylić, bo nie mam pojęcia o tego typu sprzęcie a do treningu kardio właśnie chcę rowerek stosować, żeby palić fat. jeżeli możesz napisać coś więcej i doradzić bardzo proszę.

"...zbierasz to, co zasiałeś..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2803
jakaś kur.a mi podkupiła tego kettlera - yebany hooy z tego forum pewnie!!! a żeby Ci hooyu się rozpier..lił po pierwszym uzyciu kootasie!!!

"...zbierasz to, co zasiałeś..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
http://allegro.pl/rowerek-spiningowy-kettler-racer-i1296894167.html

cos takiego interwaly mozesz na nim robic elegancko wychodza, i normalnie jazde np. 2 razy dziennie po 30 minut, wygada jest jak na moje taka sama u mnie na silce tylko na takim jezdze tylko ze inna firma rowerka wedlug mnie bardziej uniwersalny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
mam kettlera jakis wyzsze model bo okolo 2300 kosztowal i jak dla mnie ta firma to taki marketowy produkt. nic specjalnego w siowni mam jakies stare johnson czy jakos tak i sa miodzio

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2803
to ja już cały głupi jestem...

"...zbierasz to, co zasiałeś..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UNDESTOR solo - jaki odblok

Następny temat

zaralone international

WHEY premium