SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki odblok najlepszy po aptecznym testosteronie enanthate solo e7d solo 14-16 tyg.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 417
Tak jak w temacie. Jestem na bardzo lajtowym cyklu testosteronu z tym ze aptecznego czyli dawka taka jak na opakowaniu 1 amp to 250 mg w 1 ml. Mam 16 amp a na PCT Tamoxifen.Czy po tak slabiutkim ale 4 miesiecnym cyklu potrzebuje do tego hcg albo clomifen czy tamox,kreatyna i tribulus wystarczy w zupelnosci. Cel cyklu to 3-4 kg dobrego miecha i lepsze samopoczucie przy redukcji tluszczu i jak najmniej wody bo trenuje crossfit,2-3 dni silownia i 2-3 dninsporty walki do tego basen dlatego tak male dawki.

Bluedeep

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8254
Najpierw ankieta działu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 417
A gdzie ta ankieta

Bluedeep

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A tutaj

Wypełnij w całości proszę.

https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513.html 

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 417
1. WIEK: 31
2. WAGA: 84
3. WZROST: 176
4. WYMIARY: nie znam
-biceps: 40
-klatka: 110-115
-udo: nie znam
-talia: okolo 80-85 (dzinsy w pasie rozm.31)
5. STAŻ NA SIŁOWNI: piewszy kontakt w wieku 17 lat
6. DIETA:
-białko: 2-3g na kg
-węglowodany: okolo 300g mniej wiecej
-tłuszcz: oliwa z oliwek,awokado,omega 3 w kapsach,maslo do chleba razowego.
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 w wieku 20 lat deca + metanabol na mase, drugi w wieku 28 oxa solo (raczej wino w srodku bo kosci strzelaly),nastepny wino solo w tab. Niskie dawki 20-25mg azolol w sloiku. Potem 10 amp tesc enanthate 250 e7d ( za krutko wiem i nieskie dawki)
8. TRENING: 1 w tyg crossfit, 2 w tyg razy sporty walki, 2-3 w tyg silka, 1 raz basen .od czasu do czasu jogging 40 min

Bluedeep

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 417
9. CEL CYKLU: definicja ,maly obwod w pasie ,szczupla wyrzezbiona sylwetka.niski poziom tkanki tluszcowej
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 2 lata
11. POZIOM BF%: nie wiem jak zmierzyc moze 20 % na oko
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ostatnio chyba do tycia
13. STAN ZDROWIA: bez problemow
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: owlosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii): nie wiem
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: rekord 120
-martwy ciąg: nie wiem
-przysiad: nie wiem

Bluedeep

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 417
Nie mam jak podac wymiarow bo nie mam teraz czym zmierzyc

Bluedeep

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 417
Cel cyklu to sprawnosc fizyczna zapomnialem dopisac

Bluedeep

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Hcg obowiazkowo po cyklu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 417
A dostane to z apteki na recepte bo mam dobrego lekarza czy tylko underground ? Jakiej dlugosci musialby byc cykl taki jak biore zeby tylko tamoxnwystarczyl ? I czy to ialoby sens?

Bluedeep

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
Klepie Cię coś te 250mg tygodniowo?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam odblok w trakcie cyklu ??

Następny temat

Co na odblok po Probolan 50?

WHEY premium