SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

instruktor fitness - kraków

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 201
pod koniec lutego rozpoczyna sie kurs instruktora fitness przy krakowskim awf-ie zainteresowanych prosze o kontakt mailowy lub gg

pozdrawiam PJ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 0
Witam:)
Mam prośbę- chciałabym dowiedzieć sie czegoś więcej na temat tego kursu- ile trwa, jaka jest cena, czy trzeba zrobic jakies badania lekarskie itp.
Pozdrawiam:) mój e mail [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3363
musisz mieć orzeczenie lekarskie.
osobiście kurs na awf w krakowie odradzam: spotkałam na szkoleniu dziewczynę po tymże i nie potrafiła rozliczyć muzyki, nie wiedziała co to blok i ósemka...a z egzaminu na awf dostała 5

siła wewnętrznego spokoju

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3
witam. chciałabym sie zapisac na ten kurs. prosze o odpowiedz na [email protected] potrzebuje wiecej info, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30
Kursy Instruktorów Rekreacji Ruchowej:Ćwiczenia psychofizyczne Fitness - ćwiczenia siłowe Fitness - nowoczesne formy gimnastyki Hipoterapia Jazda konna Ogólny Pływanie Gry zespołowe Kajakarstwo Narciarstwo Nordic Walking Tenis Wioślarstwo o połowe taniej niż w warszawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
też jestem zainteresowana kursem, chciałam także wiedzieć ile kosztuje kurs?, ile trwa?, w jakich porach odbywaja się zajecia? i jaki uzyskuje się potem "papierek" moj mail to :[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
zobacz tutaj
https://www.sfd.pl/KURS_INSTRUKTORSKI_-_teraz-t436312.html 

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 93
pomóżcie!!!!!
jestem zdecydowana na zrobienie kursu fitness w krakowie ale blagam o jakies sugestie i opinie osob które takie kursy juz ukonczyly. Wiem, ze wazne jest , by klub wydawal odpowiednie papiery ale chodzi mi takze o dobre, kompleksowe przygotowanie do zawodu. trenuję sporty od dziecka, prowadze bardzo zdrowy tryb zycia i na dodatek jestem zawodowym muzykiem, dlatego tez bardzo mi zalezy na rzetelnym kursie z dobrymi instruktorami , którzy wiedza co robią. (bo tez slyszalam o "instruktorach" nie umiejących nawet prowadzic zajęc do rytmu muzyki).

bardzo was prosze o opinie!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena diety na mase

Następny temat

dietka do oceny, celem jest masa

WHEY premium