SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dlaczego opalenizna po solarium tak szybko schodzi z twarzy?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44
juz tydzien nie chodze na solarium i widac ze mam bladszą twarz niz tydzien temu a na rekach i pozostalych miejscach opalenizna jest bez zmian. dlaczego tak jest? czy mozna to jakos zachamowac schodzenie tej opalenizny z twarzy? dodam ze korzystam z solarium ktore jest lezace i nie przebywam dlugo na sloncu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
hehehe dokladnie tak jest. Za***iste podsumowanie. Nie widzialam jeszcze zeby ktos to tak idealnie ujol. Zabawnie wygladaja takie laski naprawde...

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
To zalezy od skory. Czasami opalenizna blednie nierownomiernie, ja tez tak mam tyle ze z dekoldem i szyja. A na brzuszku i nogach mam brazowe bardzo dlugo.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Przeanalizuj co najczęściej myjesz,wycierasz,gdzie zmywasz makijaż itd. i będzie odpowiedź na pytanie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2189 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19606
wedłóg Twojego rozumowania blueeyes najcześciej myje dekolt

nie p******- ZARZUCAJ!!!!
Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA MOJE BŁEDY WYNIKAJĄCE Z BRAKU SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO W DOMU
SPAM http://www.sfd.pl/-t458742.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
To logiczny tok rozumowania,wraz ze złuszczającym się naskórkiem schodzi opalenizna.O twarz dbamy stosunkowo bardziej niż o inne części ciała,jak wymieniłem częste mycie,zmywanie makijażu,peeling to wszystko wpływa na złuszczanie naskórka i pozbywanie się opalenizny.Być może niektóre kobiety pod warstwą podkładu itp.po prostu tego nie zauważają w tak znacznym stopniu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
W pewnym sensie masz racje ale nie do konca. Nie myje najczesciej dekoltu i szyi bo jest to raczej rownomierne z innymi czesciami ciala. Chociaz w sumie najwiecej czasu w wodzie sa nogi bo lubie wylegiwac sie w wannie A sa najbardziej opalone. Ale co do twarzy to faktycznie takie zabiegi jak dokladniejsze mycie i peelingi przyczyniaja sie do znikania opalenizny.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44
dodam ze jestem facetem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Tylko niech Roksi90 nie za bardzo bierze tego do siebie i nie zaprzestaje mycia TwarzyWystawiaj twarz na słońce albo czasem wskakuj na samo opalanie twarzy na solarium jeśli Ci to bardzo przeszkadza,o ile masz taką możliwość.Jakiś podkład,puder czy najlepiej ziemia egipska i nikt się nie zorientuje haha.Jak facetem,co teraz wyczytałem i koryguję to jakiś podkład,puder czy najlepiej ziemia egipska odpada

Zmieniony przez - gautatyr w dniu 2008-08-13 20:31:54
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
spoko

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 909
Zależy to od fototypu skóry i ilości pigmentu w danych partiach ciała. Najprawdopodobniej masz go na twarzy znacznie mniej dlatego efekt po solarium jest mniej trwały. Również kosmetyki mają znaczący wpływ na to. Nie tyle , że częściej myje się twarz jakimiś tonikami czy chociażby samą wodą jak ktoś wczesniej wspomniał ale poprostu róznego rodzaje podkłady, pudry itp negatywnie wpływają na opaloną buźke

Zmieniony przez - Maaalinkaa w dniu 2008-08-13 23:20:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
Bylo juz tyle tematow o solarium wiec nie chce zakladac nastepnego.
Wczesniej nie chodzilam na solarium dlatego mam kilka pytan.
1. Ile minut musze przelezec w lozku, aby miejsca blade np posladki nabraly koloru lekkiego brazowego, chodzi mi o to by nie byly blade jakie sa teraz Moj fototyp z tego co pisze na forum to 2
2. Czy w ciagu 10dni dalabym rade to osiagnac, np chodzac co dwa dni, gdyz pozniej wyjezdzam.
Dziekuje za odpowiedzi, zrewanzuje sie sogiem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koordynacja ruchów

Następny temat

Bol w okolicy kosci piszczelowej

WHEY premium