SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dlaczego tak mało ważę?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 16 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1037
Witam
Mam 14lat i około 180 wzrostu.
Chodzę na siłownie od 6miesięcy i moje pytanie brzmi dlaczego ważę tylko 68kg?
Moje zdj poglądowe
Nie jestem jakimś bykiem ale przy rówieśnikach moja budowa wygląda naprawde dobrze.
Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
bo tak naprawdę to dopiero wchodzisz w bycie nastolatkiem, lepiej abyś był szczupły i budował masę mięśniową niż masz być otyły, się rozwijasz i waga się będzie zmieniała.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Masa nie jest wyznacznikiem niczego, zarówno dla nastolatka i s0oby dorosłej. Oczywiście wiadomo rośnie masa mięśniowa to rośnie ogólnie masa czy w toku redukcji spada nam tkanka tłuszczowa, ale ogólnie nons stop mamy fluktuacje wagi bo jeszcze na nią wpływa poziom glikogenu, treść jelitowa czy żołądkowa czy ilość wody w organiźmie. DLatego patrz na zdjęcia ogólnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Wiesz, wiek Wróćmy do dawnych lat kiedyś tez tylko waga centymetry na ramieniu się monitorowało 2x dziennie

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
ale nie wiem dlaczego każdy tak patrzy na tą wagę w stosunku do innych. Chodzisz na siłownię żeby polepszyć swój wygląd. Jakbyś sobie w necie pooglądał jak wygląda tkanka tłuszczowa i ile waży a ile waży mięsień i jak wygląda objętościowo to by Ci się trochę oczy otwarły na tą wagę. A mianowicie że kilogram kilogramowi nie równy ;)
Tak jak już wcześniej było napisane najlepiej patrzeć na progress w lustrze, wiadomo waga i pas czy inne wymiary to dodatek ale nie po to żeby porównywać się z kolegami tylko z samym sobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Ale Ty masz 30 dychy na karku i już ten okres za sobą, ja też Chłopak młody więc robi to co my robiliśmy wtedy też

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
Tutaj masz racje :D ja w wieku 14 lat jeszcze nie wiedziałem co to siłownia xD hehe
A jak już coś zaczałem ćwiczyć to rzeczywiście długo długo tylko waga się liczyła i masa :D xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Tak to wygląda zawsze schemat się powtarza w każdym pokoleniu
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 225
winterR
...jak wygląda tkanka tłuszczowa i ile waży a ile waży mięsień i jak wygląda objętościowo to by Ci się trochę oczy otwarły na tą wagę. A mianowicie że kilogram kilogramowi nie równy ;) ...


Różnica nie jest taka wielka, bo tłuszcz ma objętość 15,6% większą od mięśni.

Zdjęcie bardzo niedokładne, ale jak na 14 latka to wyglądasz bardzo dobrze. 68 kilo i 180 wzrostu to na pewno nie żadna tragedia, a na pewno nie w tym wieku. Bokser Giennadij Gołowkin przy wzroście 179 waży 72 kg i na piórko nie wygląda.
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 25 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 225
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Za wysoki hdl w porownaniu z ldl

Następny temat

Oslabienie po treningu

WHEY premium