SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cos dla smiechu :]

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przychodzi do nas taki typek wiek okolo 25lat trenuje juz na silce jakies 4lat gosciu niby bardziej kumaty pod wzgledem cwiczenia z tego co widzialem.Ostatnio przeprowadzilem z nim rozmowe na temat koksu hehe sluchajcie klijent bierze 2ml propa co 5dni z atoma i trena 0,5ml acetata z atoma co 5dni bo mowi ze mu to tyle wystarczy hehe mowi ze go to i tak rozku....wi maxymalnie i nie ma sensu ogolen trac propa i trena czesciej :] do tego bije HGH 2iu dziennie nie prowadzi zadnej diety tylko dorzuca do tego Animal Pak i proteine 2 razy dziennie nic wiecej pracuje nad rzezba hehe
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
sila autosugestii nadrabia cala reszte hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
albo tzw "gen"

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
aha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18809
pełno takich d****i :) u mnie krazy fama zeby jesc metke co 2gi dzien bo tak watrobe mniej ryje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
u mnie par przykladow:
- deka solo to dobry srodek /koles mial pewnie prolo/
- co to odblok
- dieta ? jedz duzo - zwlaszcza miesa
cyt.:
"przytylem 7kg po 5 strzalach greckiej deki"
- cwicz codziennie , jak cwiczysz jedna partie to inna odpoczywa


nasluchalem sie tego duzo od fachwcow jak sobie przypomne to opowiem. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
a mlodzi mete tylko przed treningiem po kilka tabsow bo w dni nie treningowe nie ma sensu

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 863 Napisanych postów 1070 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22271
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 315 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25709
ja kiedys pytam kolege czy cwiczy na siłe czy na mase
a ten mi na klate

-----
Masa z tobą
-----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39289
bo mowi ze mu to tyle wystarczy hehe mowi ze go to i tak rozku....wi maxymalnie i nie ma sensu ogolen trac propa i trena czesciej :]

Hehe. Takich "znawcuf" jest troche-zawsze wiedza lepiej i robia po swojemu Tez mam podobnego kolezke - za nic w swiecie nie moge go przekonac do tego aby rozkladal sobie metke na kilka dawek w ciagu dnia. On "wie lepiej i tak mu idzie" i wali wszystkie tabletki raz dziennie na raz (o 12) :) A enana jak mial 6 strzalow to bil je dzien po dniu bo "i tak za darmo dostal od kumpla to se wbil"

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
z tym ze dawke mety naraz to juz nie raz sie spotkalem. po przebudzeniu na czczo typy we wojsku po 5-10tab łykali. bo oni wiedza lepiej...

HIGH LIFE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

salbutamol...wspomaganie

Następny temat

sally a odblokowanie

WHEY premium