SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

bolące jądro.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13980

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 219 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2030
Witam . Od paru dni boli mnie "prawe" jądro. Troche lipa isc z tym tak do lekarza , przeczekac moze przestanie ? ogolnie nie wiem co tu fazowac z tym . pomocy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1039 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15123
Moze dostales kopa , strzala pilka itp , albo ci sie ,,zawinelo,,-ewentualnie naduzywasz go ;) . Idz do lekarza. Wymaca cie i cos doradzi
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1238 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3498
idz do lekarza zrobi usg i bedziesz wiedzial co Ci jest, byc mozze przeziebiles pecherz albo tak jak poprzednik pisze uderzyles sie

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4003 Napisanych postów 55822 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 355467
Uraz mechaniczny jakiś był?

doping & zdrowie

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20006
Idź idź chłopie do tego lekarza,nie ma z tym żartów,mam kumpla który też kiedyś miał ten problem i okazało się że to coś poważnego i gdyby nie operacja to byłby bezpłodny. Jakiś "sznurek" mu się zawinął czy coś...

Zmieniony przez - Daniel.17 w dniu 2009-02-23 00:50:11
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 11601 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70678
jak nie przejdzie do 7 dni to idz do lekarza...no i zalezy jak boli...najlepiej jakbys odrazu poszedl ale wiadomo jak to z tym jest
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 219 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2030
Zadnego uderzenia wlasnie nie było. No dzieki pannowie poczekam jeszcze ze 2 dni i jak nie przestanie to pojde. Pozdro!
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4
mam podobny problem, moze to byc spowodowane ciasnymi bokserkami? bo boli mnie tak jakbym kopa dostał

Zmieniony przez - Mikhaił w dniu 2009-08-05 20:00:40
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10443
może byc i od tego jak bardzo ciasne

a może Ci się obtrząsły od biegania albo coś

--==GAINER TEAM==--

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 129 Napisanych postów 7128 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24841
Jakiś uraz był?
Jeśli taki jest ból jak mówisz to raczej nie przez ciasną bieliznę, chodź też może miec w tym swój udział.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2293 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10443
może mu się przepełniły? mówie poważnie to też może byc przyczyna

--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipomastia - pomoc

Następny temat

Gęstsze włosy ?

Paweł Głuchowski zagra w filmie? Paweł Głuchowski zagra w filmie? Mity na temat odchudzania Mity na temat odchudzania CLA - suplement warty uwagi? CLA - suplement warty uwagi? Marcel FLEX Przyszlak - ocena sylwetki Marcel FLEX Przyszlak - ocena sylwetki Chia właściwości zdrowotne Chia właściwości zdrowotne Norbert "Fenix" Tymczak wygrywa Ferrigno Legacy Norbert "Fenix" Tymczak wygrywa Ferrigno Legacy Czy dieta ketogeniczna jest zdrowa? Czy dieta ketogeniczna jest zdrowa? Ćwiczenia na płaski brzuch Ćwiczenia na płaski brzuch