SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy to niebezpieczne ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
Witam,

wrociłem przed chwilą z biegania, dziś było cholernie cięzko (3 dni przerwy, picia i żarcia) ledwo biegłem, piszczele znowu spuchły.. wrociłem do domu zdjełem dres patrze.. a tam na piszczelach takie jakby "gulki" na lewym i prawym po jednym... nie wiem co to było ****a, ale wyglądało jakby spuchnięty mięsień wy***ał tak żyłę.. strach w oczach się pojawił Czy to jest niebezpieczne ?

Zmieniony przez - dziku05 w dniu 2009-02-23 06:50:34

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Obrzek limfatyczny w wyniku zastoju limfy w naczyniach limfatycznych. Unies konczyny do gory i porob stopami kilka krazen przez 30 sek nastepnie noga do poziomu i to samo przez 30 sekund, potem noga w dol i jeszcze raz. Powtór to po 10 razy dla kazdej nogi. Jak bedziesz bral prysznic to przesowaj strumien wody od stopy po biodro raz cieplejsza raz zimniejsza cos w rodzaju biczy wodnych, zredukuje to obrzej i bedzie ok

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
a czy to jest niebezpieczne ? i może często się pojawiać ? no i czy jest jakaś profilaktyka zapobiegawcza ?

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
To jest tak jak zakwasy po ciezkom treningu. Po bieganiu zrob sobie letnio-cieplo-letni prysznic szczegolnie kieruj strumien na nogi od stop po posladki i taka forma odnowy biologicznej bedzie dobra.

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17372
Dzięki za radę, wczoraj dwa razy porobiłem taki prysznic + Altacet i dziś po powrocie z biegania zero bólu w piszczelach, tylko koło lewego piszczela znowu było widać lekką "gulkę" ale wogle to w niczym nie przeszkadzało.

sog

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
No i tak postepuj dalej i to zniknie pamietaj o rozgrzewce i na koniec o rozciaganiu

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bolące jądro.

Następny temat

Ból brzucha

WHEY premium