SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmniejszenie miednicy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1271
Witam!
Chciałem się zapytać, czy jest sposób na zmniejszenie kości miednicznej?? Jestem chłopakiem, a jest ona stanowczo za duża (jak u dziewczyny). Wygląda to jak fałdy tłuszczu ale tak nie jest.

Pozdrawiam

Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16996
wyjdz stond
zastanow sie nad swoim pytaniem potem wroc...

jak sobie wyobrazasz zmniejszyc wymiary kosci? miednica to nie tluszcz na dvpie zeby sie go z odrobina wysilku pozbyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 275 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5029
Jesli uwazasz, ze cos jest nie tak - idz do lekarza i zapytaj (i nie przejmuj sie - oni na codzien slysza spooooro nietypowych pytan, wiec malo ich dziwi).

Poza tym - j/w kosci to kosci... wystarczy troche pomyslec i dochodzimy do wniosku, ze te raczej rosna, a nie maleja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5131
Skośne brzucha ćwicz to trochę pomoże wizualnie zmniejszyć biodra a brzuszek też się przyda ,ja mam 100cm w biodrach przy 184cm wzrostu

"Tyle jesteś wart, ile sam od siebie możesz dać"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1271
Dziękuję wszystkim za wypowiedzi, no to jestem skazany na szerokie biodra


Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33076 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kawa

Następny temat

Moja dieta potrzebuje wiedzieć parę żeczy zanim ją ułoże i dam do sprawdzenia.

WHEY premium