SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasrane PCT,dosłownie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Siema chopy!


Sprawa je taka,mianowicie,aczkowiek,poniekad,iz,onegdaj,dobra chui juz;




Generalnie jade sobie obecnie 50mg clomidu i 20mg tamo ed.Generalnie jutro zamykam 2tydzien tego pct.

Sprawa jest taka,ze nigdy na pct nie mialem rozwolnienia.
Domniemam iz cos z pct jest nie tak,ze sie dzieje wlasnie takowo..dzien w dzien to samo.Przed pct nie mialem wogole,a teraz juz od tygodnia mam takie cos..Dieta wrecz jest lajfstajlem wiec nie wprowadzam jakis nowych mikro i makroskladnikow pokarmowych ani pokarmu z czernobyla.

Reasumując dowodze tego,ze clomid albo tamo robi mi sieczke,ale taka dawka nie sadze by miala tak wkorwiajacy efekt na tryb zycia.


Bez spuszczania sie nad tematem;potrzebne jasne odpowiedzi i sugestie,rzuce soga tym co nie mieli rzecz jasna.

Zdr.

sprzedam biznes w calosci.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
To zapytaj sie w aptece o loperamid.To jest substancja czynna (stoperan,laremid,loperamid wzf) albo carbo medicinalis.Ja bym tam nie mogla tydzien na rozwolnieniu Podziwiam twardy charakter
Nifuroksazyd tez jest ok przy zaburzeniach czynnosci ukladu pokarmowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
może to te Twoje banany ?

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Bananów nie jem juz dluzszy czas.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Teoretycznie to tamox. Jedynie on ma w opisie leku skutki uboczne "Nudności, wymioty i inne dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego". W opisie clomu nie było skutków związanych z przewodem pokarmowym. Jednak ja po tamoxie żartym 40 mg ed nie miałem problemów ze sraczką.
Pozdro.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1902 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34570
Ja tez przy dawkach 40mg niemialem zadnych skutkow ubocznych, wiec dziwne obajwy i pierwszy raz slyszezeby ktos po ptc mial problemy

Depresja, Stan Umysłu Fiasko Z Życia I Z Marzeń Wszystko
To,Co Dobre Znikło Może Było By Inaczej Gdybym Miał Przed Sobą Przyszłość

[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Smecta Doraźnie. Opisz kiedy jesz cloma i nolve ,a w jakich porach najczesciej masz posiadówe na kiblu .Jakie suple wcinasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18473 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205662
Jesli juz tydzien masz biegunke to nie za wesolo.
Doraznie zamiast smecty proponuje nifuroksazyd - z reguly lek na recepte ale jak dobrze zagadasz to powinienes kupic bez,cena ok 9 zl.
Odstaw na pare dni tamoxa powinno przejsc.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1639 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39608
moze to te twoje gruszki w diecie

Bardziej obstawial bym na spozycie wiekszej ilosci bialka
w diecie albo bledy zywieniowe
bo jeszcze nie slyszalem zeby ktos mial takie jazdy po
serm'ach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
ja jak miałem biegunke przez 5 dni to żaden lek nie pomógł nawet nifuroksazyd mieszany ze stoperanem i 5g węgla leczniczego.
dopiero jak coś zapaliłem to przeszło

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 331 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10507
ja mialem take fajne sranie po winie EAP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Ale przy nifuroksazydzie sa obostrzenia w diecie .Może to byc spowodowane stackiem kreatynowym również ja po cell pumpie zawsze mam srake na poczatku stosowania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co najlepsze na 2 cykl???

Następny temat

pomoc w cykluu

WHEY premium