SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W poszukiwaniu trenera... Kogo polecacie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 800

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 48
Cześć!
Przeglądałam wielokrotnie forum (co by Wam niepotrzebnie mądrych głów spracowanych nie zawracać), niestety nie znalazłam nic konkretnego albo datowanego na mniej niż 2-3 lata wstecz :)

Jak w temacie - poszukuję kogoś, kto by się mną zajął - ogarnął jedzenie, treningi, ale też nie od jednego szablonu, tylko rzeczywiście bardziej dla mnie (w oparciu o wyniki badań etc), konkret, nie od zera jak dla kogoś, kto nigdy nie trenował. Normalnie, może nie za miliony monet, bom tylko (za dużo) pracujący student, ale też bez przesady, to dla mnie ważny temat :)
Szukam, przeglądam, ale - szczerze mówiąc - w obliczu wszystkich pięknych na instagramach i uwielbienia na fejsbuczkach, to już straciłam orientację :D
Mam chorą tarczycę (klasyk!), tak po prostu, nikt mnie wcześniej nie popsuł, z autoagresji - niedoczynność, Hashi. Za sobą ciężkie tematy typu depresja, nerwica, anoreksja, zatem i inne leki i czasem potrzeba trochę więcej miłości i zrozumienia, np. często trenuję po prostu z wolnym ciężarem w domu.

Podsumowując: będę ogromnie wdzięczna za informację do kogo rzeczywiście warto uderzyć. Albo kto z Was po prostu chciałby ze mną współpracować :) Mieszkam w stolycy, ale opcja online jak najbardziej nie stanowi dla mnie przeszkody.


Z góry dzięki :)


Wrzucam parę obecnych zdjęć. Po prostu jem czysto, z głową, trenuję wyłącznie siłowo 4/5 x tyg.














Zmieniony przez - neverendingwhy w dniu 2016-10-19 11:20:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez ronie220 za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347429
Na pewno nie będziemy na komercyjnym portalu reklamować trenerów z nim nie związanych
W kwestiach treningowych tak naprawdę każdy moderator z tych działow. Ale w przypadku problemów z tarczycą kluczowa jest odpowiednia dieta a w tej dziedzinie jednym z największych autorytetów na naszym portalu będzie Tadeusz Sowiński aka Faftaq.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Biceps, zakwasy dziwna sprawa.

Następny temat

Push Pull Klata

WHEY premium