SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W oczekiwaniu na następny mecz... Rozmowy o wszystkim (XVI)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
A Giblartar 0-0 ze Słowacją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
Najgorsza repra jaką widziałem od chyba 10 lat. Ból dla oczu. To już za Smudy było 100 razy lepiej.

chyba za wcześnie na porównywanie Nawałki ze Smudą.Obecny trener miał mało czasu żeby to poustawiać, chce posprawdzać nowych, poeksperymentować. Na oceny przyjdzie jeszcze czas.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Masz rację, ale ja nie oceniam jego całokształtu tylko grę w tych 2 meczach towarzyskich. Wiem że to mecze sprawdzające ale spójrz na nazwiska jakie grały. Powołał cały szereg nowych, a dał zagrać w większości i tak starej ekipie.

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
ciamciara
Chyba jednak żaby pojadą

No niestety,zwłaszcza że bramka Benzemy ze spalonego,Khacheridi nie powinien dostac 2 żółtej przynajmniej za ten faul którego zresztą nie było no i Ukraińcy można powiedzieć na końcu sami się wywalili z mundialu strzelając samobója )

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Wcześniej nie uznali prawidłowej bramki Benzyny, czyli Ukraina nie ma prawa czuć się oszukana.
Zresztą żaby zagrały swoje w Paryżu i zasłużenie awansowały.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
A tego nie widziałem (w skrócie nie było ),mają czy nie mają ,nie Nasz problem.Ale z Francuzami a barażach ostatnio są zawsze jakieś kontrowersje... %)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Ja tam żałuję, bo od dłuższego czasu tej repry nie lubię.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
W lidze typerów nie typujemy weekendowych meczów?

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
zapomniałem wkleić mecze, już dodałem spotkania tylko na niedzielę

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8878 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75102
Co w koncu z Black Pete? Zyje on?

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strona z ocenami zawodników. Istnieje?

Następny temat

przepisy dotyczace transferu!

WHEY premium