SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W oczekiwaniu na następny mecz... Rozmowy o wszystkim (XVI)

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Ustawka...

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Przepraszam ale trochę się wieczorem uniosłem, jednak jak tu nie być wkurzonym patrząc na to co się dzieje ...

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Dlatego nie oglądam tych dziwnych tworów.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17475 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196564
Obym byl w wielkim bledzie ale dzisiejsza akcja na Old Trafford ,to raczej "przedsmak" tego co niestety pewnie bedzie sie dzialo podczas Euro...


Tak swoja droga to z jakiej paki w ogole na tej calej Eurowizji wystepuje Australia ? %)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Z tego co wiem to z podobnego powodu co w piłkarskim Pucharze Azji

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Słyszeliście chociaż piosenkę Ukrainy, która wygrała ten kabaret? Nic specjalnego, wygrali tylko dlatego, by pokazać europejski sprzeciw wobec agresywnej polityki Ruskich...

Kobieta z brodą wygrała, by pokazać otwartość Europy na "inność", teraz to, tylko patrzeć, jak jakiś uchodźca zaśpiewa o ciężkim losie uchodźcy w Europie i od razu wygra Eurowizję...


Zmieniony przez - Pippo w dniu 2016-05-22 12:29:33

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Słuchajcie mam takie pytanko, potrzebuję trochę statystyk z poszczególnych lig europejskich, tych silniejszych i skandynawskich. A chodzi mi dokładnie o to jaki procent albo jaka ilość spotkań w poprzednim (poprzednich/obecnym sezonie) zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Są gdzieś jakieś takie statystyki prowadzone? Bo na "piechotę" nie bardzo chce mi się wszystkie ligi skanować. Z góry dzięki

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
https://www.sfd.pl/Typer_Ekstraklasy_2016_2017-t1122856.html


Pany, typujcie nasza kochaną ekstraklase, bo poki co tylko ja i Cris wlaczylismy sie do zabawy


Zmieniony przez - Balboa5 w dniu 2016-07-15 16:56:30

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17475 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196564
Troche mi sie przysnęło z tym typerem %) + bardzo malo korzystny termin . to i frekwencja za duza nie bedzie na poczatku zapewne

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17475 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196564


Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strona z ocenami zawodników. Istnieje?

Następny temat

przepisy dotyczace transferu!

WHEY premium