SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uszkodzony Fałd Maziówkowy.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
Nie wiem czy już był taki temat ale ja nic konkretnego nie znalazłem. Istotnie chodzi o Fałd Maziówkowy. Miałem już Artroskopowo wycinany z jednego kolana. Ale ostatnio podczas treningu zacząłem odczuwać taki sam ból w drugim. Jestem przekonany, że to jest to samo co mialem wycinane. Może ktoś z was już miał to kiedyś. Mam takiego pytanie czy można jeszcze coś z tym zrobić??? Czy ponownie mam zrobić artroskopie. Gram w nogę i nie chce marnować czasu na artroskopie. Wiem ze gdy chodziłem to trochę bolalo w okolicach lękotki przysrodkowej, ale jak gralem albo ogolnie biegalem to bylo dosyc w porzadku. Dopiero od jakiegos czasu gdy zaczely sie wakacje i mniej trenuje zaczelo bardziej bolec. Pomożcie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
najpierw to zrob badania i dowiedz sie jaka przyczyna bolu , lekarz Ci doradzi co zrobic jak zobaczy wyniki badan

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
Zrobię badania. Ale i tak jestem pewien, że to to samo bo nawet jak robiłem jedno kolano to lekarz mówił, że to bardzo możliwe. Nie wiesz czy można coś z tym robić poza artroskopia?? Zabiegi fizykoterapia itp odpadają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
wszystko zalezy od rodzaju i stopnia uszkodzenia , lekarz oceni czy kwalifikujesz sie na artro czy raczej nie koniecznie;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 133
Powiedzmy, że jest małe. Jak wygląda leczenie czegoś takiego??? Albo jakim badaniem można ocenić czy to jest większe uszkodzenie czy mniejsze??? w pierwszym kolanie w usg wykazało, że mam łękotkę uszkodzona a w rezonansie wyszło, że więzadło krzyżowe. Dopiero podczas artroskopii wyjaśniło się ze to ten fałd. Jakie badanie może to wykryć. Tak właściwie to nie mam pojęcia dlaczego w ogóle mam coś takiego. U większości ludzi nawet uprawiających sport tego po prostu nie ma. A mój pierwszy lekarz nawet nie brał tego pod uwagę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
najlepeiej artro , moze troche bedziesz mial pauzy ale przynajmniej zrobisz to raz a dobrze ;]

GO HARD OR GO HOME

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy miesien naramienny problemy

Następny temat

krosta w dziurze

WHEY premium