SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

USA....jest tu ktos?:)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12235

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
stritboj- jak by krowy w stringach chodzily to bys w zyciu ****y nie widzial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no stritboj a ten ziomek z newcastle twoj co mi numer podeslales to robil u mnie jako mopmaster ale przez 4 tyg mi sie go nie udalo nauczyc ktora strone mopa sie trzyma a ktora sie mopuje i musialem go wy.j.e.b.a.c bo nie ogarnal :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25648
Juz poodpisywalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5437 Napisanych postów 15463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388756
O KURVA BENDZIE FAJTING, NAGRAJ KTOS I NA UTUBE BENEFITER.uk vs POMYWACZMEKSYKUW.us ale w zastepstwie bedzie pewnie magazynier albo cziken ripper, chcialbym obejrzec na live ale mnie nie stac na wakacje w pl to w uk tym bardziej

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3111
leyus,nie napinaj sie tylko podeslij na priv twoj kom,zeby sie z toba kontaktowac.
ps. na wakacje w UK mnie stac,bylem,widzialem wiecej nie ma potrzeby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
to ty za potrzeba latales do UK? ja to za potrzeba to chodze do kibla! k.u;.r;wa no kto bogatemu zabroni! ale co mowisz ze jak raz poleciales to ci potrzeba przeszla? znaczy co do dzisiaj trzymasz? moj kom to +44112 dzwon smialo!! :D a co pm-a nie umiesz wyslac? :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
walka sie juz odbylo oto nagranie:





i co lyso ci jak twojemu wyslannikowi naj.e.b.a.l.e.m. sekow ??? Teraz zbieraj na bilet do newcastle moze sam dasz rade :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3111
Yebus, w UK bylem na wakacjach, i wiecej nie mam potrzeby tam jezdzic,szalu nie bylo zebym tam musial wracac co roku,ale to nie jest wazne, wazne jest to ze tutaj pokazales kim tam naprawde jestes, zwykla k*********co sie napina na necie a jak prosilem o numer kom. zeby sie z Toba kontaktowac,to dales d.u.p.y!Kazdy normalny,kto przeczyta pare ostatnich stron tego spiecia,to sobie zrobi o Tobie zdanie. Otym postem,ty parowko,koncze nasza internetowa solowke, bo do prawdziwej nie masz serca,panie zero.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
buehehehhee powiedzialem ci newcastle anytime, nie dam ci numeru z kilku powodow meksykanska obciagaro:
1. nie umiesz wyslac PM zeby o niego zapytac i myslisz ze jeszcze sie bede fatygowal zeby ci pm-y slac pierwszy?
2. nie chce miec potem 1000 smsow od towich ziomkow z newcastle z blaganiem zebym ich na mopmastering zatrudnil
3. nie chce zebys do mnie dzownil za kazdym razem jak wlasnie ci jakis meksykaniec ciagnie, bo ci sie tak lepiej dochodzi
4. moze dla ceibei to jest jakis mega internetowy beef dla mnie to sa jaja z frustrata ktory glownie siedzi na onecie a dzis mu na dekiel sie rzucilo i postawnoil ze tu se z kims poszczeka, mnie to smieszy ty sie denerwujesz tak ze bys z USA tu prawie przylecial :D

A pozatym taki jestes kozak daj mi swoj numer to ja sie z toba skontaktuje :D Albo od razu numer swojego ziomka z "okolic" czyli ze wsi pod durham bo tam pakistancy mieli pokoj o 10 fuli taniej :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5437 Napisanych postów 15463 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388756
ZMIJA KURVA ZABIJA NIEBOSZCZYKA, SZYBKOSC CZASU, MAREK Z LEPSZYMI WARIATAMI WALCZYL

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najazd IMB na suplementy w Irlandii

Następny temat

Peterborough

WHEY premium