SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trymer do zarostu.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 1 rok Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1965
Witam Panowie,
Chciałbym się Was zapytać czy używacie trymerów do strzyżenia zarostu na twarzy i jeżeli tak, to jaki polecacie do 100zł ? Znajdę coś porządnego w tej kwocie? 0,5-2mm taka regulacja chyba wystarczy.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Do stwówki cieżko, ale do 150 już wybór ogromny obecnie w domu mam na stanie dwa babyblisy x8 oraz 3 day, x8 mój i nie narzekam, kiedyś też miałem babyblissa i chodził ponad 3 lata, golenie 2 x w tygodniu co jakiś czas strzyżenie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
ja mam taką zwykłą maszynkę do włosów Philipsa i golę się samym ostrzem bez nakładek, czego chcieć więcej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 1 rok Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1965
@anubis84 i jak, równo wszystko się strzyże? Potrzebny mi trymer, żeby utrzymać brodę w jakimś kulturalnym stanie ewentualnie 3 dniowy zarost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 1 rok Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1965
Rany, przepraszam, kliknąłem 2 razy enter i wysłało 2 wiadomości.

Pytanie do Zielin'a. I jak? Bo ja mam jakąś maszynkę, ale ona nie zbiera zarostu, a jak zbiera to nierówno.

Zmieniony przez - dahorse w dniu 2013-05-01 13:28:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Raczej równo, wiadomo że tam gdzie bardziej gęsty zarost trzeba trochę dokładniej. Golenie jest przyjemne, napewno nie goli na zero tylko na taki leciutki zarost. Dla mnie super sprawa;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja nigdy problemów nie mam że gdzieś nie równo, wiadomo twarz jest elastyczna, gdzieś dołek jakaś kość wystaje i neiraz trzeba się przyłożyć, ale tak to elegancko strzygą, nawet zwykła maszynką do włosów nie mam problemu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
witam, chciałbym dołączyć się do tematu
chodzi mi o małą rade z waszej strony. rozgladam się za trymerem do zarostu, do tej pory mialem golarke z wysuwanym trymerem ale taka rzecz to zadna rewelacja musze przyznać. mianowicie zastanawiam się nad dwoma trymerami, chcialbym zeby ktos doradzil :)
PHILIPS QT4050
PHILIPS QG3332 (zestaw 5w1 Multigroom)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 1 rok Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1965
Ja kupiłem trymer frimy Babyliss za 129zł w EuroRTVagd i jestem naprawdę zadowolony. Mam tam 5 końcówek, ładnie zbiera zarost i jest prosty w obsłudze. Nie pamiętam tylko jaki model a nie chcę mi się szukać pudełka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
no slyszalem wlasnie ze te babyliss tez są niczego sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
W sumie każdy trymer powinien sobie poradzić z zarostem – miałem kilka i nie widziałem większych różnic pomiędzy poszczególnymi modelami. W związku z tym, przy kolejnym zakupie zdecydowałem się na cały zestaw do golenia – trymer z różnymi nakładkami, golarka i maszynka do włosów w jednym. W sumie wyszło niedużo drożej od samego tylko trymera, a przy okazji nie trzeba było dodatkowo wydawać kasy na resztę sprzętu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolano

Następny temat

Porada

WHEY premium