SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transfery vol.2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 60460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Nie opłaciliby Villi niestety tygodniówki.
Malaga też wyglada na to, ze bedzie cieniować.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14012
No Malaga , też , posprzedawali , i teraz kiepsko, za to wybijać będzie sie Granada napewno, do tego zobaczymy co Villareal pokaże , ale raczej nie wiele , bo też bez wzmocnień .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
Możliwe(choć mi się wydaje że gdy David odchodził do Madrytu,nie brali jeszcze pod uwage tego ze Soldado sprzedadzą), jak pamięć mnie nie myli to w Atletico zgarnia 5/6 mln,może dla Valencii zszedł by jeszcze trochę.Zresztą nie moja brocha.od tego mają w klubie odpowiednich ludzi by to wszystko im ogarnęli.Choc jak patrze np. na Barce jak nie udolnie próbują od jakiś trzech sezonów zakupić porządnego oś,to mam wrażenie że nie do końca kompetentni ludzie znajdują się na stanowiskach...

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-08-10 21:46:58

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Oficjalnie: Gary Medel, Sevilla->Cardiff

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Rolando z Porto do Interu (wypożyczenie - rok)
Marcelo z PSV do Hannoveru.
Marouane Chamakh w Crystal Palace.
Lucas Piazon z Chelsea do Vitesse (wypożyczenie - rok)

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 111 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 346
Downing Liverpool -> West Ham
Huddleston Tottenham -> Hull City
Livermore Tottenham -> Hull City (wypożyczenie)
Di Santo Wigan -> Werder Bremen
Chamakh Arsenal - Crystal Palace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17478 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196571
Oficjalnie: Granero w Realu Sociead
Real Sociedad San Sebastian potwierdził pozyskanie Estebana Granero z Queens Park Rangers na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu.

Umowa z angielskim klubem zawiera opcję transferu definitywnego, który może zostać dokonany do końca sezonu. Według nieoficjalnych informacji ustalona kwota to 5-6 milionów euro.

Oficjalnie: Étienne Capoue w Tottenhamie
Świetny transfer . Na moje oko to transfer Bale jest przesądzony bo Totki w tym okienku wydały już prawie 70 mln,przy czym zarobili trochę ponad 20.A LM w tym sezonie brak

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-08-15 22:34:53

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
A chcą jeszcze Lamele, który mam nadzieje z Romy nie odejdzie.

"Form is temporary,
Class is permanent,
You can't buy class!
Arsenal!"

"I've always said that this kid is engaged to brilliance. How good will he be when he gets married to it" Ray Hudson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
a ja wręcz przeciwnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Oficjalnie: Luiz Gustavo w Wolfsburgu za 15 mln euro.

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak się zachować (pilne)

Następny temat

Chelsea Londyn vol.2

WHEY premium